Çelik; Teşkilatı birilerinin heveslerine heba etmeyeceğiz

Ak Parti Of İlçe Başkanlığının 15 Kasım’da yapılacak 5.olağan kongresine sayılı günler kala adaylık için adı geçen Ünal Çelik kongre ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Çelik; Teşkilatı birilerinin heveslerine heba etmeyeceğiz

Ak Parti Of İlçe Teşkilatının 5.Olağan Kongresi 15 Kasım Cumartesi günü yapılacak. Mevcut Başkan Hakan Terzioğlu’nun önce aday olmayacağını açıklaması, ardından da Genel Merkez tarafından ikna edilmesiyle kulislerde sessizlik hakim.

 

3. ve 4. Olağan kongrelerde aday olan ve bu kongrede de aday olup olmayacağı merak edilen Ünal Çelik, Of Havadis’e önemli açıklamalarda bulundu. Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’ın sorularını yanıtlayan Çelik, genel merkezin verdiği kararın sonuna kadar arkasında olacaklarını ifade etti.

 

Teşkilatı birilerinin heva ve heveslerine heba etmeyeceğiz

Teşkilatı birilerinin heva ve heveslerine heba edemeyeceklerini belirten Çelik; “Mutlu bir ilçe halkının inşasında bir nebze de olsa katkıda bulunmak için enerjimizi ortaya koyarak teşkilat çalışmalarına destek vereceğiz. Bu bizim manevi sorumluluğumuzdur. Bu ilçeye bir bütün olarak bakmak teşkilata sahip çıkmak zorundayız. Dünden daha çok birliğimize ihtiyaç vardır. Bu teşkilatı birilerinin heva ve hevesine bırakamayız, hatta heba edemeyiz” dedi.

 

Birliği bozmak isteyenler kendi girdaplarında boğulacak

Karışıklıktan medet umanlar hayalleri ile kaldıklarını belirten Çelik; “Birliği bozmak isteyenler, teşkilatı şahsi kin ve hasetleri uğruna feda etmek isteyenler kendi girdaplarında boğulmuşlardır. Teşkilatların aşkını ve şevkini olumsuz yönde etkilemeye çalışanlar olmaktadır. Herkes nefsini ayaklar altına alacaktır. Hazımsızlıklarımızı bırakacağız. Herkes kendi işini yapacaktır. Bu teşkilat geleceğin umudunu köreltmenin ve umut bahçesini kurutmanın gayretinde olanların da gönüllerini çevirmeye gayret edecek ve bu kişilerin yarına umutla bakmalarını sağlayacaktır. Kimse bu teşkilatın maneviyatını, büyüme gücünü ve partililer arasında adaletli bir anlayışın hakim olmasını engelleyemez. Karışıklıktan medet umanlar hayalleri ile kaldılar. Teşkilata dünden daha çok sahip çıkacağız. Taşıdığımız misyonun bilincindeyiz. Çok güçlü bir teşkilat her şeyin üstesinden gelir” diye konuştu.

 

Genel Merkezimizin verdiği kararın arkasında olacağız

Birilerinin beyhude çabalarının boşa çıktığı ve teşkilatı hiçe saydığı bir ortamda teşkilata sahip çıkmalarının asli vazifeleri olduğunu ifade eden Çelik; “Geçmişe dönük hiçbir takıntımız yoktur. Her zaman haktan ve hakikatten yana olduk. Kapalı kapılar ardında birilerini yeme gayretinde olanların hesapları çok basit ve ucuz olmuştur. Siyaset irade ister. Bizler de ekip olarak Hakan Terzioğlu ve ekibinin daha da başarılı olması için teşkilatımıza yardımcı olacağız. “Çözümde görev almayan, sorunun bir parçasıdır” anlayışını şiar edindik. Küçük ama basit kırgınlıkların kardeşliğe dönüştüğü bir ortamda üzerimize ne düşüyorsa teşkilatımıza vermeye hazırız. Siyaset sokakta ağzına geleni konuşmakla olmaz. Mecrasında adam gibi mücadele etmekle olur. Hayatın her alanında ve özellikle siyasette ahlaki değerleri toplumsal mutabakat haline gelmesi için Genel Merkezimizin verdiği kararın sonuna kadar arkasında olacağız. Birilerinin beyhude çabalarının boşa çıktığı ve teşkilatı hiçe saydığı bir ortamda bizim teşkilata sahip çıkmamız aslı vazifemizdir” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
SOLAKLI
SOLAKLI - 7 yıl Önce

Valla helal olsun.bu kadar ugramis oldugu haksizliga ragmen hala daha partiye teskilata sahip cukiyorsa saygi duyulmasi gerek..yasa be abi.

mert korkmaz
mert korkmaz - 7 yıl Önce

Ünal baskan aldigin her kararin arkasindayiZz.

fersat yagiz
fersat yagiz - 7 yıl Önce

Teskilatcilik budur iste.ortada fuzili konusmak yok.unal bu isi biliyor..gercekten guzel bir aciklama.oldu

yılmaz çan
yılmaz çan - 7 yıl Önce

ÜNAL BEY BU MANTIKLA DEVAM EDERSE BİR DAHA Kİ KONGRE DE TIPKI A.METİN GENÇ ÖRNEĞİNDE OLDUĞU GİBİ ADALET TECELLİ EDER.

baltaci
baltaci - 7 yıl Önce

Cok guzel

Samet YÜKSEL
Samet YÜKSEL - 7 yıl Önce

Ünal abı dişarlarda neler konuşulduğunu hepimiz gayet ıyı bılıyoruz sen eskı bır teskılatcısın sanada bu yakışırdı he zman her yerde arkandayız durmak yok yola devam..

sefer kara
sefer kara - 7 yıl Önce

Her sey guzel olacak .sen ustune duseni yaptin.

AKYILDIZ
AKYILDIZ - 7 yıl Önce

GENEL MERKEZ KESİN EMİR VERDİ HAKAN TERZİ ADAYIMIZDIR KİMSE ADAY OLAMAZ ÜNAL BEY BOŞA KÜREK SALLAMA KİMSENİNDE GAZINI ALMAYA CALIŞMA HAMİT SEYHANDAADAYIM DİYORDU ODA HEZİMETE UGRATI KRALLIK YÖNETİLEN BİR PARTİ


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21