Çaykur’da Müdürler yer değişti

Çaykur’un Bölümlü, Eskipazar ve Karaca Çay Fabrikalarının Müdürleri yer değişirken Of Merkez, Çamlı ve Hayrat Fabrikalarının müdürleri yerlerini korudu.

Çaykur’da Müdürler yer değişti

Çaykur Genel Müdürlüğü tarafından yapılan atama ile kuruma bağlı çok sayıda fabrikanın müdürünün yeri değişti.

 

Atama ile Bölümlü, Eskipazar ve Karaca Çay Fabrikalarının müdürleri değişi,rken Of, Çamlı ve Hayrat Fabrika müdürleri yerlerinde kaldı.

 

Karaca Çay Fabrikası Müdürü Halil İbrahim Kurnaz, Rize İyidere Fabrika Müdürlüğüne atanırken, Bölümlü Fabrikası Müdürü Bülent Reisoğlu Karaca’ya; Eskipazar Fabrikası Müdürü A.Ersin Öztürk Bölümlü’ye, Araklı Fabrikası Müdür Yardımcısı Mehmet Boşluk ise Eskipazar Fabrikasına Müdür Vekili olarak atandı.

 

Of Fabrikası Müdürü Yüksel Aydın, Çamlı Fabrikası Müdürü Yaşar Çakıroğlu ve Hayrat Fabrikası Müdürü Şerafettin Öztel ise yerlerinde kaldılar.

 

İlçe dışına çıkmam üzdü

İyidere Fabrikası Müdürlüğü’ne atanan Karaca Çay Fabrikası Müdürü Halil İbrahim Kurnaz, yaklaşık 10 yılı müdür olmak üzere 16 yıldır hizmet verdiği fabrikadan ayrılmanın zor olduğunu belirterek “Güzel hizmetlerimiz oldu. Kilogram başına maliyette 1.sırada olan bir fabrika konuma gelmiştik. Of’un dışına çıktık ama çok fazla uzağa gitmedik. Ofla iç içe olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Bölümlü ilk görev yerimdi

Karaca Fabrikası Müdürlüğüne atanan Bülent Reisoğlu, Bölümlü’de 3 yılı aşkın bir süredir Müdürlük yaptığını belirterek “Bölümlü müdürlük görevine başladığım ilk fabrikamdı. Bölge halkına hizmet etme fırsatı bulduk. Artık Karaca Fabrikasına hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 9 yıl Önce

YERLERİNDE KALAN VE YERLERİ DEĞİŞTİRİLEN TÜM MÜDÜR KARDEŞLERİME GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLER.SAĞLIK MUTLULUK DİLERİMLE SEVGİLER SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21