Çapoğlu istifa etti, Yüksel Meclis Üyesi oldu

AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu’nun Belediye Meclis Üyeliği görevinden istifa etmesinin ardından meclis üyeliğine Hamza Yüksel görevlendirildi.

Çapoğlu istifa etti, Yüksel Meclis Üyesi oldu

Of Belediyesi meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı görevini yürütürken AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Of İlçe Başkanlığı’na atanan Ahmet Çapoğlu, belediye meclis üyeliği görevinden istifa etti.

Çapoğlu’nun istifasıyla boşalan AK Parti meclis üyeliğine, Of İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı tarafından 1.sıra yedek aday Hamza Yüksel görevlendirildi.

Nisan Ayı Meclis Toplantısı öncesi mazbatasını alan Yüksel, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kendisine yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Sarıalioğlu ile bir süre sohbet eden Yüksel, önce AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen grup toplantısına ardından da Of Belediye Meclisi’nin Nisan Ayı Meclis Toplantısına katıldı.

Meclis Toplantısında Başkan Sarıalioğlu tarafından meclis üyelerine ve daire amirlerine tanıtılan Yüksel, yaptığı konuşmada; “Yedek listede yer almamın ardından tam iki yıl sonra meclis üyesi olarak görevlendirildim. Bilgi, beceri ve tecrübemle Partimize ve Of’umuza hizmet etmek için var gücümle mücadele edeceğim. Bizleri bu göreve layık görenleri mahcup etmeyeceğime inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21