Çamlı Muhtarı Alireisoğlu’nun anne acısı

Of’un Çamlı Mahallesi Muhtarı Ömer Aliresioğlu’nun annesi Fatma Alireisoğlu düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Çamlı Muhtarı Alireisoğlu’nun anne acısı

Of’un Çamlı Mahallesi Muhtarı Ömer Aliresioğlu ile kardeşleri Enver, Mehmet, Ahmet ve Hüseyin Alireisoğlu’nun anneleri; Dernekpazarı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Numan Sabit Akyüz’ün ninesi Fatma Alireisoğlu hayatını kaybetti.

 

Alireisoğlu’nun cenazesi Çaykur Çamlı Çay Fabrikası arkasındaki Mahmut Ağa Camii önünde kılınan cenaze namazının ardından mahallesindeki aile mezarlığına defnedildi.

 

Emekli İmam Hatip Ahmet Keleş’in kıldırdığı cenaze namazına Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Daire Amirleri, Siyasi Parti ve sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.


Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah AKSOY
Abdullah AKSOY - 7 yıl Önce

Tüm yakınlarına bol bol sabırlar ve merhume yengemize de bol bol rahmetler diliyorum. Özellikle Numan abi ve ömer abilere de ayrıca sabırlar..

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 yıl Önce

NİNEMİN ÖLÜMÜ TÜM YİĞEN VE TORUNLARINI ÜZMÜŞTÜR.NİNEME ALLAHTA RAHMET GERİDE BIRAKTIĞI TÜM HISIM VE AKRABALARINA ALLAHTAN SABIR NİYAZ EDERİM. SAĞLIK VE MUTLULUKLAR.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21