Çamburnu’nda 20 büyük gemi inşa edeceğiz

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç, 1 milyar dolarlık Koster Yenileme Projesi kapsamında 100 yeni büyük gemi inşaatının 20'sini Çamburnu’ndaki tersanede yapmayı planladıklarını söyledi.

Çamburnu’nda 20 büyük gemi inşa edeceğiz

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç, seçim çalışmaları kapsamında Trabzon’u baştan başa dolaşarak seçmenlerle birebir buluşarak 24 Haziran seçimleri için destek istiyor.

 

Ziyaretleri kapsamında vatandaşlara projelerini anlatan Koç, Sürmene Tersane ziyaretinde seçim beyannamesinde de yer alan Koster Yenileme Projesi'nin yüzde 20'sinin Trabzon'da yapılacağının altını çizdi.


Sürmene İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Koç, ardından ilçe merkezinde esnaf ve halkı ziyaret ederek onların sıkıntılarını dinledi. Milletvekili adayı Koç'a, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, İl ve Sürmene ilçe teşkilatı, gençlik ve kadın kolları teşkilatı üyeleri eşlik etti.

 

Sürmene Çamburnu Katı Atık Çöp Toplama Alanı'nda incelemelerde bulunan Koç, bölgedeki çöp sorununu öncelikli gündem maddeleri sıralamasına aldıklarını belirterek, sorunun bir an önce çözüleceğinin sözünü verdi.

 

Çamburnu'ndaki tersanelere de ziyarette bulunan Milletvekili Adayı Vehbi Koç, seçimlerin önemini anlatırken, ülkenin geleceği için Cumhur ittifakının tek çözüm olduğunu ifade etti. Koç, tersane ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, yaşlanmakta olan Türk Denizcilik filosunu 100 yeni gemi ile takviye edeceklerini de belirterek, "Koster Yenileme Projesi adını verdiğimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da teveccüh ederek seçim beyannamesine koydurarak bizi onurlandırdığı mali büyüklüğü 1 milyar dolar olan bu projenin yüzde 20'sini Trabzon'daki tersanelerde yapmayı planlıyoruz. Bu proje ülkemize çok önemli bir güç katacaktır. Bu projenin mimari tarafında da Trabzonlu bu kardeşiniz yer alacaktır. Bu benim için büyük bir onurdur."

 

Koç ayrıca Trabzon'a Balık Dünyası adı altında bir lokasyon kuracaklarını da dile getirerek, "Trabzon'umuza içerisinde balıkçıların her türlü ihtiyacını sağlayacak olan 'Balık Dünyası' adı altında örnek bir tesis yapacağız. İçerisinde balık restaurantları, her türlü balık çeşidinin olduğu havuzlar, denize ve denizciliğe dair aklınızıa gelebilecek herşey olacak. Hem sosyal yaşantıya hem ticarete hem de turizme hizmet edecek bu proje" şeklinde konuştu.

 

Hizmete talip olduğumuz bu yolculukta AK Parti'nin bugüne kadar yaptıklarını teminat olarak gösterdiklerini kaydeden Milletvekili Adayı Vehbi Koç şu ifadeleri kullandı: "Hem ülkemize hem de Trabzon'umuza hizmet etmek için bu yola çıktık. Bize verecek olduğunuz destek ile ülkemizin geleceğinde sizlerin de imzası olacak. AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hem ülkemize hizmet etmeye de hem de Trabzon'umuzu daha da ilerilere taşımaya talibiz."

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ihsan Saral
Ihsan Saral - 3 yıl Önce

Faruk Özak bakanken yapamadığını, sayın vekil adayı yapacak öyle mi?? Açıkçası böyle sözlere karnımız tok. Çay fabrikalarının sayısını, fındık işleme fabrikalarının sayısını artırıp işsizliği azaltacağız deyin. Bu nedir ya? Şu kadar taşören işçi aldık, kadro verdik demek marifet mi? Sonuçta o insanlar asgari ücretle çalıştırılıyor. Bildiğin köle sistemi. Yazık değil mi o insanlara?

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21