Çakır’dan Erdoğan’a destek çağrısı

Demokrat Parti Of İlçe Eski Başkanı Talip Çakır, tüm partililerini Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye çağırdı.

Çakır’dan Erdoğan’a destek çağrısı

Demokrat Parti Of İlçe Eski Başkanı Talip Çakır, 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde tüm partililerini Cumhurbaşkanı Aday Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye çağırdı.

 

Ülkenin geleceği için 10 Ağustos’ta ailece koşa koşa sandığa gideceğini belirten Çakır, “10 Ağustos’ta çok önemli bir seçim yapacağız. Bir eli Avrupa’da, bir eli de Asya’da olan güçlü bir Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Seçimler sadece Türkiye’yi değil, tüm Dünyayı ilgilendiren bir seçim yapacağız. Sadece Türkiye’nin Cumhurbaşkanını değil, Orta Doğu’nun abisini seçeceğiz. Lozan’da kaybedilenlerin 2023’de kazanılacağı bir seçim yapacağız. Türk İslam alemi tüm dünyaya hakim olduğu liderini seçecektir. Bu yolda Ülkemizin geleceği için başbakanımıza karşı bize de düşen son görev, sabah namazını kılıp koşa koşa oy vermeye gitmektir. Tüm Demokrat kardeşlerimi, aklıselim dava arkadaşlarımızı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum. Allah devletimize, milletimize ve başbakanımıza zeval vermesin” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN.

baştürk
baştürk - 7 yıl Önce

vay be arkadaş vay kı nede vay.

ö.f.ç
ö.f.ç - 7 yıl Önce

Talip'ten S.SOYLU'ca bir davranış.takip et.eh nede olsa kendisi eski Başkanı yeni...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21