Çakır ve Yaşar’dan Kılıç’a ziyaret

Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar ile Of Cumder Başkanı Yaşar Çakır, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Oflu hemşerimiz Sami Kılıç’ı makamında ziyaret bettiler.

Çakır ve Yaşar’dan Kılıç’a ziyaret

Of Medya Derneği Başkanı ve Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar ile Of Cumder’in Başkanı Yaşar Çakır, İstanbul Bağcılar Belediyesi’nin başarılı Başkan Yardımcısı Sami Kılıç’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

 

Of Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin de Başkan Yardımcısı olan Kılıç, ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade ederek Çakır ve Yaşar’a teşekkür etti.

 

Belediyeciliğin yanı sıra sivil topluma da çok önemli görevler düştüğünü belirten Kılıç; “Biz yıllardır İstanbul’da sivil toplum hareketinin içerisinde bulunuyoruz. Hemşerilerimizi bir araya getirebilmek, onların gurbette birlik olabilmesi için çaba harcıyoruz. Ama şimdi sayımız çok büyüdü. Köy derneklerimiz kendi mahallelerinin envanterini çıkarmalı. Bizlere alt yapı desteği sunmalı. Ama birkaç derneğimiz dışında köy ve mahalle derneklerimiz bu konuda gerekli duyarlılığı ve hassasiyeti göstermiyor” diye konuştu.

 

Başkanlar Çakır ve Yaşar, kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alaka nedeniyle Kılıç’a teşekkür ettiler.

 


Sami Kılıç Kimdir?

Aslen Hayrat Gülderenli olan Kılıç, 1968 yılında İstanbul’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat  Bölümünden mezun olduktan sonra özel sektörde Otomotiv, Cam Sanayi ve Finans sektörlerinde çalıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde 1995 yılında memurluk görevine başladı.

 

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sosyal Sigortacılık Anabilim Dalında, Beykent Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Uluslararası Ekonomi Politik ve İşletmecilik Bölümünde MBA yaptı. SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansını 2007 yılında almaya hak kazandı.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Emlak Müdürlüğü yaptı. Kasım 2009 tarihinde Emlak Yönetimi Daire Başkanlığına atandı. 2014 Seçimlerinin ardından Bağcılar Belediyesi Başkan Yardımcılığına atandı. İngilizce ve Arapça bilen Kılıç, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21