Çakır; Of, kara değil tedbirsizliğe yenik düşmüştür

MHP Of İlçe Başkan Yardımcısı Bayram Ali Çakır, yaptığı açıklamada Of’un kara değil tedbirsizliğe yenik düştüğünü söyledi.

Çakır; Of, kara değil tedbirsizliğe yenik düşmüştür

Of’ta 7-8 Ocak tarihlerinde yağan aşırı kar yağışının ardından yapılan temizleme çalışmalarını yetersiz bulan MHP Of İlçe Başkan Yardımcısı Bayram Ali Çakır, yaptığı açıklamada Of’un kara değil, alınamayan tedbirlere yenik düştüğünü söyledi.

 

İşte Çakır’ın açıklaması;

İlçemizde de etkisini yoğun gösteren kara kış tedbirsizliklerin nüksetmesiyle bir işkenceye dönüşmüştür. Trabzon Büyükşehir belediyesi zaten yerine getiremediği karla mücadele görevini, ilçemizde de görmek mümkün olmadı.

 

Tuzlama yapılmayarak ve ilçe merkezi başta olmak üzere yolların karla kaplı olduğunu herkes gibi biz de izlemekteyiz. Bu emareler bizleri bir kez daha düşündürüyor. Mangalda kül bırakmayanlar kara yenik düşmüştür. Vatandaşlarımız kendi çabaları ile yollarını açma istekleri de yolların tam kullanılmaz hale gelmesini sağlamıştır.

 

Of Belediyesi tuzlama yapmamasının nedenini açıklamasını vatandaşlarımız adına beklemekteyiz. Tüm vatandaşlarımızın Allah yardımcısı olsun, Selam ve dua ile…

 

Bayram Ali ÇAKIR

MHP Of İlçe Başkan Yardımcısı  

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Benli
Ahmet Benli - 7 yıl Önce

Elhak doğrudur.İki kepçe ile şu caddeler temizlenemezmi Allah aşkına? Bu ne rezillik...Yürüyemiyoruz caddelerde.Takalar sokaklara.Bu sefer balık bırakmaya...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21