Büyükşehir’den Sugeldi’de yol bakım çalışması devam ediyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Sugeldi Mahallesi’ndeki yol onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir’den Sugeldi’de yol bakım çalışması devam ediyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentin doğusundan batısına birçok noktada asfalt, beton, malzemeli bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

İLÇELERDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Trabzon’un Düzköy ilçesi Çal Mahallesi, Köprübaşı ilçesi Pınarbaşı Mahallesi, Akçaabat ilçesi Kavaklı Mahallesi, Dernekpazarı ilçesi Gülen Mahallesi, Araklı ilçesi Bereketli Mahallesi’nde asfalt çalışmaları tamamlanırken; Şalpazarı ilçesi Ağrıtaş Mahallesi, Çarşıbaşı ilçesi Küçükköy Mahallesi, Of ilçesi Sugeldi Mahallesi, Hayrat ilçesi Sarmaşık Mahallesi, Tonya ilçesi Sağrı Mahallesi’nde yol bakım onarım çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan Yomra Kıratlı Mahallesi’nde beton yol yapımı, Arsin ilçesi Fındıklı Mahallesi ve Çaykara ilçesi Maraşlı Mahallesi’nde istinat duvarı çalışması gerçekleştirildi.

MESAİ MEFHUMU GÖZETİLMİYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin doğusundan batısına kadar tüm ilçelerimizin ve mahallelerimizin sorunlarını gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren, sorunları çözüme kavuşturmak adına yoğun bir program uygulamaktayız. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz, bu doğrultuda gece gündüz demeden çalışma yürütüyor. Şu an Trabzon Akçaabat, Dernekpazarı, Araklı, Şalpazarı, Çarşıbaşı, Of, Hayrat, Tonya, Yomra ve Arsin ilçelerimizde birçok noktada çalışma gerçekleştirilmektedir. Halkımıza uzun yıllar hizmet edecek, özenli ve kaliteli hizmetler yapmak adına mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali kara
ali kara - 2 yıl Önce

of belediyesine bağlı Gürpınar mahallesi esentepe sokak yolunun 20 senedir beton yapılmıyor acaba Trabzon büyükşehir burayı yaparmı Of belediyesinden hizmet almak için ömrümüz yeterse bir 20 sene daha beklemek gerekebilir

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21