Büyükşehir ve Of Belediyesi geleneksel iftarda buluşturdu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Of Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde Oflular aynı sofrada oruç açtı.

Büyükşehir ve Of Belediyesi geleneksel iftarda buluşturdu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Of Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen geleneksel iftar yemeği bu yıl da çok sayıda Ofluyu aynı sofrada buluşturdu.

 

Sahil Günbatımı Kültür Merkezi’nin önünde açık alanda yapılması planlanan ancak havanın yağmurlu olması nedeniyle Günbatımı Salonunda yapılan yemeğe Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Başkanlar Gümrükçüoğlu, Revi ve Sarıalioğlu, iftar öncesinde salondaki masaları dolaşarak vatandaşlarla tokalaşarak hal ve hatırlarını sordular.

 

Çarşıbaşı Camii İmam Hatibi İsmail Küçükakyüz hocanın Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulunduğu iftar yemeği, yapılan iftar duası ile başladı.

 

İftarın ardından birer teşekkür konuşması yapan başkanlar Sarıalioğlu, Gümrükçüoğlu, Revi ve Kaymam Fırat, katılımları nedeniyle vatandaşlara teşekkür ederken iftar programının planlanması ve icrasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21