Büyükşehir Of’u İftar’da buluşturdu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Başkan Gümrükçüoğlu “Trabzon için gece gündüz işbaşındayız” dedi.

Büyükşehir Of’u İftar’da buluşturdu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Of Sahil Günbatımı’nda düzenlenen iftar yemeğine katılan Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Oflularla birlikte oruç açtı.

 

Trabzon için gece gündüz işbaşındayız

Yoğun katılımla gerçekleştirilen İftar programında katılımcılara seslenen Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon için gece gündüz işbaşında olduklarını kaydetti.

 

Trabzon’un her noktasında son derece önemli çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Yoldu, betondu, asfalttı, içme suyu ve kanalizasyondu, her alanda her ilçemizde olduğu gibi Of’umuzda da ciddi çalışmalar yapıyoruz. Halkımızın taleplerine sırasıyla cevap veriyoruz” dedi. Konuşmasında 24 Haziran seçimlerine de değinen Gümrükçüoğlu, “Memleketimizin geleceği için 24 Haziran’da seferber olacağız. Oflu adayımız Vehbi Koç’u da, altıncı sıradaki adayımız Araklı’nın evladı Selçuk Çebi’yi de Meclise göndereceğiz” diye konuştu.

 

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç da Büyükşehir Belediyesinin iftar programında hemşehrilerine seslendi. “Ben Of’un evladıyım” diyen Koç, “Ben bu ilçenin evladıyım. Huyumu suyumu ilçemden aldım. Beni siz yetiştirdiniz. Bugünlere gelmeme sizin emeğiniz, sizin katkılarınız, sizin hayırlarınız vesile olmuştur. İnşallah iki bayramı bir arada kutlayacağız. Ramazan Bayramınız kutlu olsun, 24 Haziran özgürlük bayramınız kutlu olsun” şeklinde konuştu.

 

Yemeğe Başkan Gümrkçüoğlu ve Vehbi Koç’un yanı sıra Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkan Vekili Erkan Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli ve vatandaşlar katılı

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21