Bugün ders verme zamanı değil, güç verme zamanıdır

Of’ta düzenlenen mitingde yağmur altında Oflu hemşerilerine seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bizim Of’umuzun yağmuru da şifadır” dedi.

Bugün ders  verme zamanı değil, güç verme zamanıdır

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde Of’ta düzenlenen mitingde Oflu hemşerilerine seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek “bugün ders verme zamanı değil, bu gün Recep Tayyip Erdoğan’a güç verme zamanıdır” dedi.

 

Saat 14.30’da yapılması planlanan ancak saat 16.00 sularında başlayan mitingde hemşerileriyle buluşan Soylu, yağmura rağmen konuşmasına ara vermedi. Hemşerileriyle sıcak diyaloglar kuran Bakan Soylu, konuşmasını zaman zaman yöresel şiveyle yaptı.

 

Mitinge AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı ve yeni dönemde AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, Of Belediye Başkanı ve AK Parti Of Belediye Başkan adayı Salim Salih Sarıalioğlu, MHP Trabzon Eski Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

Bugün ders  verme zamanı değil,

güç verme zamanıdır

Bakan Soylu, “Biz zor bir dönemden geçtik. Sadece Geziden itibaren geçtiğimiz dönem değil. Darbeler, terör, anarşi, faizler, insanlarımızı hastanelerde rehin tutmalardan tutun da polis arabasına benzin almaya kadar insanımız insanına “Siz buna revasınız” diyen anlayışla karşı karşıya kaldık.  Karşı taraftakiler, Türkiye’nin büyümesini zenginleşmesini istemeyenler, sevincimizi kursağımızda tutmak istediler. On yıllardır bu senaryo devam ediyor. Kumpas devam ediyor.  Bugün ders  verme zamanı değil, fire verme zamanı değil. Bugün Cumhur İttifakına, Recep Tayyip Erdoğan’a güç verme zamanıdır...  Huzurunuza gelmemin sebebi şudur. Yağmur yağsa da, çamur olsa da, size derdimizi anlatabilmek. Zenginleşmemizi, özgürleşmemizi istemediler.”  dedi. 

Of’ta güzel hizmetlere imza attık
Of’ta güzel hizmetlere imza atıldığını belirten Bakan Soylu; “Şurada güzel bir emniyet müdürlüğü binası yapıldı. Herkes hayran. Of’a da çok güzel yakıştı. Bu modeli Türkiye’ye örnek olarak uyguluyoruz. Aynı zamanda bir SGK binası yapıldı. Belediye Binasını çok güzel restore etti kıymetli belediye başkanımız. Kaymakamlık binası tam buraya yakışır hale geldi. Ofspor’a güzel bir stadyum kazandırıyoruz. Jandarmamıza çok güzel bir bina yapacağız. Çakıroğlu Konağı’nın da ihalesi yapıldı. Yakında başlayacak. Of Hastanemiz başladı. Sadece Of’a değil tüm ilçelerimize en güzel hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.Adam gibi adamdır
Salim Başkanla çalıştığını ifade eden Bakan Soylu; “Adam gibi adamdır. Büyüğünü bilen, küçüğünü seven, memleketini seven, elinden geleni yapmaya çalışan, kapısını kapatmayan, gücü yettiğince herkese ulaşmaya çalışan, kolay değildir bu hizmetleri yapmak. Herkes aynı hizmeti aynı zamanda istiyor.  Buraya yatırım getirirken bizi hiç zora düşürmedi. Her işimizi kolaylaştırdı. Sabretti. Allah da yardımcısı oldu. 31 Mart’ta Of’ta bu güzel adama destek olmaya var mısınız. Buradan rekor bekliyorum. Türkiye rekoru olacak inşallah” dedi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 3 yıl Önce

SAYIN BAKANIM ZATİ-ALİNİZLE SADECE İLÇEMİZ DEĞİL TÜRKİYE SENİNLE GURUR DUYUYOR.ALLAH DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE BİR ZEVAL VERMEZ İNŞALLAH.SAYGI VE SEVGİLERİMLE.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21