Bu Fakülteyi ve Of’u daha ileriye taşıyacağız

Karadeniz Teknik Üniversitesi Of Teknoloji Fakültesi’nde öğrenim gören üniversiteli öğrenciler, Öğrenci Konseyinin düzenlediği gezi ile Uzungöl’ü ziyaret ettiler.

Bu Fakülteyi ve Of’u daha ileriye taşıyacağız

KTÜ Of Teknoloji Fakültesi öğrencileri ilk gezilerini Uzungöl’e düzenlediler. Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen geziye yaklaşık 50 öğrenci katıldı.

 

Gezi ile güzel bir gün geçirdiklerini belirten Öğrenci Konseyi Başkanı Mehmet Salih Baştürk “gezimize verdikleri desteklerden dolayı Of Belediye Başkanımız Sayın Murat Saral’a ve Dekanımız Sayın Kenan Gelişli’ye çok teşekkür ediyoruz. Katkıları çok büyük oldu. Etkinliklerimizle ve başarılarımızla Of’un ve fakültemizin ismini her alanda gururla taşıyıp, duyuracağız” diye konuştu.

 

KTÜ bünyesinde düzenlenen satranç turnuvasında birinci olan sınıf arkadaşı Burak Çolak’ı tebrik eden Baştürk, “Sadece eğitimle değil, Sosyal ve sportif başarılarla da adımızı duyurmaya çalışacağız. Bu anlamda Burak kardeşimiz Fakültemizi ve Of’umuzu başarıyla temsil ederek şampiyon oldu. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Fakülteyi ve öğrencileri Of halkı ile kaynaştırmak amacıyla yaza doğru bir şenlik düzenlemek istediklerini belirten Baştürk, “Bu etkinliğimiz için tüm Oflulardan maddi ve manevi destek bekliyoruz. Bu fakülteyi ve Of’u daha ileriye taşımak için biz hazırız, yeter ki Of ve Oflular bizden desteklerini eksik etmesinler” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 9 yıl Önce

OF İLÇESİNE VE OF İLÇESİNDE YAŞAYAN TÜM VATANDAŞLARIMIZ ELLERİNDEN GELENİ YAPMIŞTIR VE YAPACAĞINADA İNANIYORUM.

bayram eral
bayram eral - 9 yıl Önce

her türlü yanınızdayız şampiyon burakı kutlarım

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21