BTP Genel Başkanı Haydar Baş, Of Adayı Şahin için Of’ta

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, Of’ta düzenlenen “Ehlibeyt ve Kahramanlarımız” programında Of Belediye Başkan Adayı Şahin’e destek verdi.

BTP Genel Başkanı Haydar Baş, Of Adayı Şahin için Of’ta

30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerine kısa bir sure kala Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) de Of siyasi arenasında sahne aldı.

 

BTP Of İlçe Teşkilatı ve Yeni Mesaj Gazetesi tarafından düzenlenen “Milli Kahramanlarımız ve Elibeyt” programı, Partinin aday tanıtım programına dönüştü.

 

BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Of Belediye Başkan Adayı Recep Şahin, Akçaabat Belediye Başkan Adayı Muharrem Bayraktar, Hayrat Belediye Başkan Adayı Şefik Üstündağ, Dernekpazarı Belediye Başkanı Habip Ersoy, Parti Yöneticileri ve çok sayıda partilinin katıldığı program, Of Sahil Günbatımı Salonunda yapıldı.

 

Programda konuşan Of Belediye Başkan Adayı Recep Şahin; “Of’a çok anlamlı ve İslam Dünyası için çok önemli bir proje ile hazırlandık. Of’umuza Kelime-i Tevhid Anıtı yapmayı planlıyoruz. Bizim bu projemizin Dünyada benzeri yok. İnşallah bu eseri Of’umuza kazandıracağız. Allahın adına bakmayanlara Allah da bakmayacaktır. Siz bizi seçerseniz biz de size bu güzel ve bir o kadar da anlamlı olan bu projeyi size sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

Dünyanın Milli Ekonomi Modeli’nin peşinden koşacağını iddia eden BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş; “2005 yılında milli ekonomi modelini ortaya koyduk. Rusya bu modeli uygulamaya başladı. Dünyada komünizm bitti. Kapitalizm bitti. Koşmayan gerek yok. Milli Ekonomi Modelimiz için Dünya tıpış tıpış ayağımıza gelecek” dedi.

 

Kendisinin Hem hoca, hem matematikçi, hem de fizikçi olduğunu ifade eden Baş; “ABD çökmez. Neden mi? Çünkü güçlü bir ordusu ve hepimizin cebinde bulunan doları var. Dünyayı eşek etmiş biniyor, at etmiş sürüyor. Bizim Başbakan da ekonomiyi bildiğini iddia ediyor. Oğlum sen kim, ekonomiyi bilmek kim? Ekonomiyi bilmediğin için Putin’e gidip Şngay beşlisine girmek için yalvarıyor. Putine gitmeyeceksin, Haydar hocaya geleceksin. Ilmin olursa baş kaldirirsin. Hesap sormasan ayakkabı kutularından para çıkar” ifadelerini kullandı.

 

Of Belediye Başkan Adayı  Recep Şahin’in Of’a önemli projeler kazandıracağını ifade eden Baş; “Arkasında dağ gibi Haydar hocası var. Of’a tertemiz su getirecğiz. Yol, teleferik ve huzurevi projemiz var. Misafirhaneler ve aşhane yapacağız” dedi.

 

“Ben bu işi biliyorum” diyen Haydar Baş, Rusya bizim Milli Ekonomi Modelimiz ile her doğuma 10 milyar veriyor. Millet doğurmaya başladı. Haydar hoca bereketi bu” ifadesini kullandı.

 

Ak Parti ile Fethullah Gülen Cemaati arasında yaşanan gerginliğe de değinen Baş, “Allah adamın belasını verir. Dost zannettiğin, koynunda beslediğin cemaat,  koynundan yılan olarak çıktı. Bunlara inanarak 50 bin kilise açtın. Hocanın 1 suçu varsa onun 10 suçu var” diye konuştu.

 

MHP Lideri Devlet Bahçesi’ye de göndermede bulunan Baş, “Bunlar da kendilerini milliyetçi olarak tanıtıyorlar. Telekomu satan bunlar. Tüpraş’ı satan bunlar. Petkimi satan bunlar. Apoyu asamayan da bunlar. Bunlar Milliyetçi de olamazlar” dedi.

AA

YORUM EKLE
YORUMLAR
D.
D. - 8 yıl Önce

YOLUN AÇIK OLSUN.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21