Bölümlüspor’dan Müdür Demirel’e teşekkür ziyareti

Trabzon 2. Amatör Futbol Liginde mücadele edip 1. Amatör Lige çıkmak Play- Off’a kalan Bölümlü Belediyespor Başkanı Kâmuran Bayoğlu Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel’i ziyaret ederek destek istedi.

Bölümlüspor’dan Müdür Demirel’e teşekkür ziyareti

Trabzon 2. Amatör Futbol Liginde mücadele eden Bölümlüspor, grup maçlarını ikinci sırada tamamlayarak Play off’a kaldı.

 

1. Amatör Lige çıkmak Play-Off’ta 7 takımla lig usulü mücadele verecek olan Bölümlüspor’un Başkanı Kâmuran Bayoğlu Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel’i ziyaret ederek destek istedi.

 

Müdür Demirel’in hem takımlarının başarısında hem de ilçede sporun yaygınlaştırılmasında büyük emekleri olduğunu belirten Başkan Bayoğlu; “Bu konudaki gayretlerine teşekkür ediyorum. Takımızın 1. Amatör ligine çıkmak için Play Off’ta yapacağı mücadelede kendilerini yanımızda görmek istiyoruz. Takımımız onun ve şehrimizin desteğiyle bu işi başaracağına inanıyorum. Herkesi takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Müdürümüze kabulleri ve destekleri nedeniyle teşekkür ediyor, yoğun işleri nedeniyle kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

Nazik ziyaretleri nedeniyle Başkan Bayoğlu’na teşekkür eden Müdür Demirel; “Başkanlığa yeni seçilmesi nedeniyle kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bizler gençlerimizin sporla gelişip, kaynaşacağına, sağlıklı ve güçlü olacağına inanıyoruz. O nedenle sporun her alanında yapılanlara elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. İnşallah Bölümlü Belediyespor takımımıza bu zamana kadar elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Başkanıma ve takımına Play Off müsabakalarında başarılar diliyorum. İnşallah 1. Amatör Lige çıkarlar. Duamız ve beklentimiz de

bu yöndedir” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarette Başkan Bayoğlu Müdür Demirel’e isminin yer aldığı Bölümlüspor forması takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21