Bölümlülü Masa Tenisçi kızlar Türkiye Finallerinde

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Masa Tenisi Takımı öğrencileri Türkiye Şampiyonasında Trabzon’u temsil etme hakkı elde ettiler.

Bölümlülü Masa Tenisçi kızlar Türkiye Finallerinde
Bölümlü Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Masa Tenisi Takımı öğrencileri büyük bir başarıya imza atarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde ettiler.

 

Trabzon’da yapılan Masa Tenisi Şampiyonasında küçük kızlar ve küçük erkeklerde il birinciliğini elde eden Bölümlülü öğrenciler, Amasya’da yapılan Bölge şampiyonasında Trabzon’u başarıyla temsil ettiler.

 

Amasya’da yapılan grup maçlarında küçük kızlar kategorisinde grup üçüncülüğü, küçük erkekler ise grup altıncılığı elde eden Bölümlülü öğrenciler, küçük kızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde ettiler.

 

Okullar arası Masa Tenisi Şampiyonası 27-29 Mayıs tarihlerinde Malatya’da yapılacak.

 

Öğrencilerimizi kutluyorum

Elde ettikleri tarihi başarı nedeniyle öğrencilerini kutlayan Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman “Öğrencilerimiz büyük bir başarı elde ettiler. Bu başarı okulumuzun tarihi bir başarısıdır. Bu başarıya imza atan öğrencilerimizi, okul müdürümüzü ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi kutluyorum. İnşallah Malatya’da yapılacak olan şampiyonda da güzel bir netice alarak Trabzon’umuzu, Of’umuzu ve Beldemizi en iyi şekilde temsil edecekler” diye konuştu.

 

Başkan Cansız da kutladı

Şampiyon öğrencileri makamında kabul eden Dernekpazarı Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, öğrencileri kutlayarak kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

BAŞARILARINININ DEVAMINI DİLERİM.

ö.f.ç
ö.f.ç - 9 yıl Önce

Başarı varsa mutluluk vardır.Tabiki çalışmak gerekir.Layık oldukları yerlere gelmelerini temenni ediyor.İlgilileri,Okul aile birliğini ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum.Türkiye Şampiyonası için İlçemizi,Beldemizi iyi temsil edeceklerini umuyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21