Bölümlü’de Karne alan öğrencilere Trabzonspor forması

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda düzenlenen karne törenine katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, karnelerini takdim ettiği öğrencilere Trabzonspor forması hediye etti.

Bölümlü’de Karne alan öğrencilere Trabzonspor forması

2020-2021 eğitim yılı, okullarda yapılan iki haftalık telafi eğitiminin ardından 2 Temmuz itibariyle sona erdi. Pandemi dolayısıyla zaman zaman uzaktan eğitim, zaman zaman da yüz yüze eğitim alarak zor bir süreç geçiren öğrenciler aldıkları karnelerle iki aylık tatile çıktılar.

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda düzenlenen karne törenine katılan Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, karnelerini takdim ettiği öğrencilere Trabzonspor forması hediye etti.

Müdür Kabahasanoğlu, tören öncesinde idareci ve öğretmenlerle bir araraya gelerek geride bırakılan eğitim öğretim sezonunun değerlendirmesini yaptı.

Zor ve meşakkatli bir eğitim öğretim yılını geride bıraktıklarını belirten Müdür Kabahasanoğlu; “Gerek okulda ve gerekse uzaktan eğitim yoluyla zor bir süreç kazasız belasız tamamladık. Yapmış olduğunuz fedakarllıklar için hepinize teşekkür ediyorum. Gelecek eğitim öğretim yılında inşallah sorunsuz bir şekilde tam anlamıyla yüz yüze eğitime geçeriz. Şimdi tatil zamanı. Öğrencilerimiz bu yaz tatilinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından; sosyal, kültürel, sportif etkinliklerin olduğu “Telafide Ben de Varım” projesindeki aktivitelerden istifade etmelerini istiyoruz. Evlerde hapsolan, bunalan, sıkılan tüm öğrencilerimiz bu fırsatı kaçırmayacaklarını umuyoruz. Bu anlayışla tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize sağlık, sihhat içinde iyi tatiller diliyorum” ifadelerini kullandı.

Müdürü Kabahasanoğlu, Şube Müdürü Hasan Tekke ve Okul Müdürü Onur Artan ile birlikte 1/A sınıfı öğrencilerine karnelerini takdim ettiler.

Müdürü Kabahasanoğlu bir hayırseverden temin ettiği Trabzonspor formalarını öğrencilere karne hediyesi olarak takdim ederken Müdür Kabahasanoğlu’nun bu sürprizi öğrencilerde büyük sevince neden oldu. Karnelerini ve Trabzonspor formalarını alan öğrenciler evlerine mutlu ve coşkusuyla döndüler.

Haber-Foto: İzzet KELEŞ

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21