banner80

Bölümlü’de hedef geleceğin bürokratlarını yetiştirmek

Ortaokullar arasında düzenlenen İstiklal Marşını güzel okuma yarışmasında üçüncü olan Bölümlü Şehit Fahrettin Yavuz Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencisi Erhan Altuncu Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman tarafından ödüllendirildi.

Bölümlü’de hedef geleceğin bürokratlarını yetiştirmek
banner71

Bölümlü Mahallesinde eğitim gönüllüsü, eğitime yaptığı katkılar nedeniyle Bölümlü halkının güvenini ve sevgisini kazanan Bölümlü Şehit Fahrettin Yavuz Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman Bölümlü eğitiminde başarılı olan öğrencileri ödüllendiriyor.

 

Bölümlü Şehit Fahrettin Yavuz Ortaokulu 7/A Sınıfı öğrencisi Erhan Altuncu Of’ta yapılan İstiklal marşını güzel okuma yarışmasında Ortaokullar arası kategoride üçüncü oldu. Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman Erhan Altuncu’yu sınıfında tebrik ederek ödüllendirdi.

 

Ahmet Danışman daha sonra Bölümlü Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerini de yarışmalarda göstermiş oldukları başarılar nedeniyle kutlayarak ödüllendirdi. 2/A sınıfı öğrencisi Şeyma Öztürk “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” konulu Trabzon genelinde yapılan resim yarışmasında birinci oldu. 4/A sınıfı öğrencisi Hanife Velioğlu ise İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışmasında ilçede 3. olarak okullarını ve mahallelerini başarıyla temsil ettiler.

 

Bölümlü Şehit Fahrettin Yavuz Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman ödül töreninde yaptığı açıklamada,” Geçmişten günümüze Mahallemizde eğitim çok önemli görülmüştür. Mahallemizden nice bürokrat, iş adamı, siyasetçi çıkmıştır. Bizler de mahallemizdeki bu anlayışı devam ettirmek istiyoruz. Bizler de Bölümlü’nün gelecek bürokratlarının bu okullarımızdan yetişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Benim için iki okulumuz da birdir. Hangisinin bir sıkıntısı olursa müdürlerimizin isteği doğrultusunda yerine getirmeyi kendimize vazife biliyoruz. Yeter ki çocuklarımız okusun, yeter ki onlar başarılı olsun. Bizler elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Her şey eğitim için her şey Bölümlü için.” Diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy ilkokulu Müdürü Cemal Kızıltay da ödüller için okullarının Fahri Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman’a teşekkür ederek, “ Allah herkese Ahmet bey gibi başkanlar versin. Okulumuzun ihtiyaçları adına hangi talepte bulunduysak bizleri hiç kırmadı, hepsini yerine getirdi. Kendisi eğitim için ve bölümlü için bir şans olduğunu düşünüyorum. Desteklerini her zaman bekliyor, okulum ve öğrencilerim adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21