Bölümlü Tenisçiler başarıya alıştı

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Masa Tenisindeki başarısını bu yıl da sürdürüyor. Kızlarda il birincisi olan okul, erkeklerde ise il ikincisi oldu.

Bölümlü Tenisçiler başarıya alıştı

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Masa Tenisinde geçen yıl elde ettiği başarının ardından bu yıl da başarısını tekrarladı.

 

Aleyna Kurtuluş, Songül Balek ve Tuğçe Sandıkçıoğlu’ndan oluşan Kız takımı, Trabzon’da düzenlenen şampiyonada il birincisi oldu. Geçen yıl da il birinciliğini kazanan kızlar, Amasya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda Trabzon’u temsil etmişlerdi. Kızların bu yıl ki şampiyona için Erzurum’a gidecekler. Okulun erkek takımı ise il ikincisi oldu.

 

Beden Eğitimi öğretmenimiz Güven Çelebi tarafından çalıştırılan öğrenciler, başarılarıyla Bölümlü’nün adını il sınırlarının dışında duyurmaya devam ediyorlar.

 

Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman başarıları nedeniyle Okul Müdürü Ayhan Sarı, Beden Eğitimi Öğretmeni Güven Çelebi ve şampiyon öğrencileri kutlayarak başarılarını devam ettirmelerini istedi.

 

Şampiyon öğrenciler Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danişman ve Okul Müdürü Ayhan Sarı ile birlikte Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret ederek Türkiye Şampiyonası için destek istediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

GENÇLER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21