Bölümlü, Eskipazar ve Uğurlu Başkanları Ak Partili oldu

Of’un Bölümlü, Eskipazar ve Uğurlu Belde Belediyelerinin başkanları Ak Parti’ye katıldı.

Bölümlü, Eskipazar ve Uğurlu Başkanları Ak Partili oldu
banner71
Ak Parti Of İlçe Başkanlığı görevine atanmasının ardından oluşturduğu yönetim kurulu ile Of’un her kesimini kucaklayan ve Teşkilat çalışmalarına hız veren Mehmet Hakan Terzioğlu, Bölümlü, Eskipazar ve Uğurlu Belediye Başkanlarının da partisine katılmasını sağladı.
 
Teşkilatını oluşturduktan sonra Belde ziyaretlerine çıkan Terzioğlu, Belde Belediye Başkanlarını da ziyaret etmişti. Ziyaretlerin ardından başkanlarla görüşmelerini sürdüren Terzioğlu, 3 başkanı Ak Partili yaptı.
 
Demokrat Partili Bölümlü Belediye Başkanı İsmail Mercan ile yine Demokrat Partili Eskipazar Belediye Başkanı Mehmet Ayaz ve Uğurlu Belediyesi’nin Bağımsız Başkanı İsmail Hikmet Yalçınkaya Ak Partili oldu.
 
Teşkilat olarak göreve başladıkları ilk günden itibaren çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettirdiklerini belirten İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, “Her kesime hizmet veren ve her kesimin oylarına talip olan bir parti olarak teşkilat çalışmalarımızı ilçemizin tümünde, beldelerimizde ve köylerimizde sürdürüyoruz. Çalışmalarımız esnasında sevgili Başkanlarımızı partimizin çatısı altında hizmet vermeye davet ettik. Sağolsunlar bu isteğimize olumlu yanıt verdiler ve bugün aramıza katılarak partimizin üyesi oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Of İlçe Merkezi ve 7 belde belediye başkanının da Ak Partili olduğunu belirten Terzioğlu, “İnşallah Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmet sevdasına ve Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Erdoğan Bayraktar’ın hizmet aşkına bizler de tüm gücümüzle katkı vererek ilçemizin kalkınması için mücadele edeceğiz. İnşallah bu gücümüzle birlikte Of’umuza bir Of daha katarak Of’u Trabzon’umuzun ve bölgemizin önemli bir şehri haline getireceğiz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLİ
OFLİ - 9 yıl Önce

Sayın Belde Belediye Başkanları en iyi kararı vermişler gibi Allah yollarını açık etsin. Ama Belde Belediye Başkanı seçlirken kendilerine oy veren vatandaşlara ne ve nasıl bir yanıt vereceklerini çok merak ediyorum. Her üç Belediye Başkanlarından cevap bekliyorum.EYVALLAH........

DURSUN VARANK
DURSUN VARANK - 9 yıl Önce

BAD-EL HARAB-ÜL BASRA

nuh kurt
nuh kurt - 9 yıl Önce

akparti adına çok güzel bir gelişme inşallah bu güzellik beldelerdeki çalışmalarada yansır.ilçe başkanımıza emeklerinden dolayı teşekkürler. uğurlu belediye bşk. sayın yalçınkaya için geç gelen bir karar oldu.hayırlı UĞURLU olsun. Nuh KURT AK Parti Çekmeköy İlçe Yönetim Kurulu Üyesi

AHMET SARAL
AHMET SARAL - 9 yıl Önce

Belediye başkanı olarak secilen belediye başkanı her hangi bir partiden secilmiştir onu secenlerde o partide olduğu için seçmiştir şimdi secenlere yapılan yanlış değilmidir secen halkı umursamamak değilmidir ben normal bulmuyorum

fatih seyhan
fatih seyhan - 9 yıl Önce

seçim zamanı şovları hizmet varmı ülke geneli olan hizmeti trabzona ve of halkına bahşetenler zannetmesin ki of hizmet alıyor gerci biz ülke nufusu olarak koyun olduğumuz için bugün tepki verenler yarın benden önce akp ye oy vermek için sandığa gidecekler ama ben hayır diyorum akp ye

CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 9 yıl Önce

sayın H.TERZİOĞLUNA teşekkür ediyorum hayırlı olsun...saygılar.

serkan kansız
serkan kansız - 9 yıl Önce

üç belediye başkanımızı cani gönülden tebrik ediyorum.zaten mevcut belediyelere hizmet hükümet tarafından veriliyor.bundan sonra hizmet daha iyi olacaktır.bence üç beediye başkanını seçmenleri tebrik edmesi lazım.OFUN ADAM GİBİ ADAM İNSAN AYIRIMI YABMAYAN PARTİ AYIRIMI YABMAYAN BAKANIMIZ VAR .BÜTÜN BELEDİYELER AK PARTİLİ OLMASI GEREGİR.HERKESE HAYIRLI OLSUN.OFA SELAMLAR.

OFLİ
OFLİ - 9 yıl Önce

İlk yazan zatlardan birisiyim. Bölümlü-Eskapazar ve Uğurlu Kasaba Belediye Başkanlarının AKP.ye geçtiler ama kendilerinden bir cevap istedik ama bu güne kadar istenen cevabı alamadık hala bekliyoruz bu ÜÇ Belde Belediye Başkanlarından cevap.EYVALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21