Bölümlü Derneğinden Eğitime Destek

Bölümlü Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerinin başarılarına katkıda bulunmak için öğrencilere test kitabı ve yaprak testi gönderdi.

Bölümlü Derneğinden Eğitime Destek

Merkezi İstanbul’da bulunan Bölümlü Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerinin başarılarına katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

Öğrencilerin eğitimlerine destek olmak için test kitabı ve yaprak testi temin eden dernek yönetimi, eğitim materyallerini Derneğin Bölümlü Temsilcisi ve Okul Aile Birliği Başkanı olan Ahmet Danışman teslim etti.

 

Dernek yöneticilerine teşekkür eden Danışman; “Derneğimiz kuruluş amacı doğrultusunda gençlerimize ve öğrencilerimize katkı sunmaya devam ediyor. Okulunun daha başarılı hale getirebilmek için ellerinden gelen tüm gayreti gösteriyorlar. Birlik ve beraberlik içerisinde öğrencilerimize katkı sunmaya devam edeceği” dfiye konuştu.

 


Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Mahmut Bektaş da yaptığı açıklamada okullarına verilen destek ve yapılan yardımlar için Bölümlü Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimine, Başkan Yılmaz Çakır’a ve Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman’a teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21