Bir yıldır aranıyordu, Of’a iner inmez Of Polisi yakaladı

Hakkında yakalama kararı olan Ağrı İli Patnos İlçesi nüfusuna kayıtlı İ.D. (30), Of Polisinin dikkati sonucu yakalanarak ceza evine gönderildi.

Bir yıldır aranıyordu, Of’a iner inmez Of Polisi yakaladı

Doğu ve Güneydoğu illerinde son dönemde yaşanan terör olayları nedeniyle emniyet güçleri teyakkuz halinde vatandaşları korumaya devam ediyor.

 

Bölgemizde terör olayları yaşanmamasına rağmen halkın can ve mal güvenliği için sıkı denetim ve kontroller yapan Of Emniyeti, sekiz yıl kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle bir yıldır aranmakta olan hakkında tutuklama kararı olan İ.D. (30)’yi Of Otogarında yakaladı.

 

Sabah saatlerinde Of Otogarına inen İ.D., Polis tarafından şüphelenilerek üzeri arandı. Üzerinden F.D. adında bir kimlik çıkan İ.D.’nin kimliğinin sahte olduğundan şüphelenen emniyet görevlileri, İ.D.’nin kimlik kartı değişikliği hareketlerini sorguladı.

 

İki kez kimliğini değiştirdiği belirlenen İ.D.’nin üzerinden çıkan kimliğin sahte olduğu tespit edildi. Yakalanan şahsın amcasının oğlu F.D. adına düzenlenmiş sahte kimlik kullandığı belirlendi.

 

Savcılığa sevk edilen İ.D., adam yaralama suçundan kesinleşmiş 8 yıllık cezası nedeniyle Trabzon Bahçecik Cezaevine gönderildi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21