Bingöllü öğrenciler Of’u ziyaret etti

Bingöl’ün Genç İlçesi’nden bir grup öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Of’u ziyaret ederek yöreyi yakından tanıma fırsatını buldular.

Bingöllü öğrenciler Of’u ziyaret etti

Sosyal gelişmenin sağlanmasına yardımcı olmak üzere Kalkınma Bakanlığı tarafından oluşturulan Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında “Eğitimde Adım Adım İlerleyelim” projesi çerçevesinde öğretmen ve öğrencilerden oluşan bir grup Bingöllü öğrenci Of Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

 
Bingöllü öğrencileri Of’ta ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Of Kaymakamı Eren Arslan; “Genç Kaymakamlığımız tarafından gerçekleştirilen proje ile 90 öğrencimiz dört gün boyunca Trabzon, Rize ve Artvin ilimizi görme fırsatı yakaladılar. Ben kendilerine şimdiden iyi gezmeler diliyorum. Başta çocuklarımızın aileleri olmak üzere tüm Bingöl halkına buradan selam ve sevgilerimi gönderiyorum” dedi.
 
Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik gerçekleştirilen proje kapsamında Karadeniz’i gezme fırsatı bulduklarını belirten Proje Koordinatörü Enes Tartıh; “Doğa harikası Karadeniz’de bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Buradan güzel anılar ve dostluklarla ayrılacağımızdan eminim. Sayın Kaymakamımıza ve Of Yurtkur Müdürümüze bize gösterdikleri yakın alaka ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21