Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Dağlu Rize ŞAR’da

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Ahmet Turan Dağlı Özel ŞAR Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.

Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Dağlu Rize ŞAR’da
banner71
Bölgemizin genç ve başarılı doktorlarından Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr.Dr. Ahmet Turan Dağlı, artık hastalarına Özel Şar Hastanesinde hizmet verecek.
 
Daha önce Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Opr. Dr. Ahmet Turan Dağlı yapmış olduğu başarılı cerrahi müdahalelerle adını duyurmuştu.
 
Tıp Eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde tamamlayan Opr. Dr. Ahmet Turan Dağlı, Uzmanlık Eğitimini ise Kayseri Erciyes Üniversitesinde yaptı.
 
Özel Şar Hastanesinde olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Dağlı, “Son yılların özellikle tercih edilen yöntemi olan ve dünyaca kabul görmüş, bilimsel çevrelerce altın standart olarak da bilinen mikro cerrahi yöntemiyle hastanemizde boyun ve bel fıtığı hastalarını tedavi etmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca son dönemde giderek artan sayıda görülen kanal daralması ameliyatlarını farklı bir yöntemle ve çok az merkezde yapılabilen (vida kullanılmadan anahtar deliği yöntemiyle) mikro cerrahi yöntemle yapmayı planlıyoruz. Dünyaca kabul görmüş minimal invaziv cerrahi yöntemini hastanemizde uygulayarak, bu yöntemle hastalarımız çok daha hızlı işinin başına dönme imkanına sahip olacaklar. Yara yerlerinin küçük (1,5 – 2 cm)  olması sebebiyle daha hızlı iyileşme görülecektir ” dedi.  

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21