Beşir Derneği’nden Suriye’ye yardım

Beşir Derneğinin öncülüğünde Kuzey Yıldızı Derneğinin katkılarıyla düzenlenen yardım kampanyasıyla Suriyeli sığınmacılara yardım toplanıyor.

Beşir Derneği’nden Suriye’ye yardım

Beşir Derneği Of Temsilciliği tarafından başlatılan düzenlenen yardım kampanyası ile Suriyeli sığınmacılar için yardım malzemesi toplanıyor.

 

Yardım Kampanyası ile toplanan bir TIR dolusu yardım malzemesi tasnif edilerek kolileme işlemleri yapıldı. Yardım Malzemesi envanteriyle birlikte kamp yönetimine ulaştırılacak ve burada ihtiyaç sahiplerine dağıtımı sağlanacak.

 

Derneğin yapmış olduğu kampanyaya gelen yoğun ilgi ve destekten dolayı herkese teşekkür eden Dernek Temsilcisi Arif Sarıalioğlu, yardım kampanyalarının devam ettiğini ve bu kampanya Of’un ve Oflunun her konudaki duyarlılığını ve öncü davranışını sergilemiş olacaklarını belirtti.

 

Kuzey Yıldızı Derneği’nin üye ve gönüllülerinin tam destekle yanlarında olduğunu belirten Sarıalioğlu, Of halkının teveccühleri ile yapılan bu yardıma emeği geçenlere teşekkür etti.

Kampanyanın bir süre daha devam edeceğini belirten Sarıalioğlu, Özellikle kış mevsimi içerisinde bulunmaları nedeniyle battaniye, kışlık giysi ve bot gibi eşyalara ihtiyaç olduğunu ve vatandaşlardan bu konuda destek beklediklerini ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21