Bekaroğlu Of’ta CHP’lilerle bayramlaştı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, CHP Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle bayramlaştı.

Bekaroğlu Of’ta CHP’lilerle bayramlaştı

Kısa bir süre önce CHP Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Saadet Partisi ve HAS Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, CHP Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle bayramlaştı.

 

CHP’yi birlikte iktidara taşıyacağız

CHP’de yeni katıldığını hatırlatan Bekaroğlu; “Partide daha önce hazırlanan bir rapor tarafıma sunuldu. İçeriğinden bahsetmeyeceğim. Raporu inceledim. Baktım ki raporda sadece bilenen tespitler yapılmış. Çözüm önerisi yok. İşte CHP’nin sorunu bu. Sıkıntılar belli, sorunlar belli ama çözüm önerisi sunulmamış. Şimdi yeni dönemde bu ışığı gördüğüm için buradayım. Birlikte çözüm üreterek CHP’yi iktidara taşıyacağız” diye konuştu.

 

CHP din düşmanı bir parti değildir

CHP’nin din düşmanı bir parti olmadığını belirten Bekaroğlu; “Kamuoyunda CHP’nin din düşmanı bir parti olduğu yönünde kanı var. Ben bunun böyle olmadığını biliyorum.  Bunu sabaha kadar anlatırım. Ama önemli olan kamuoyunun bu algısını kırmaktır. CHP Kürt düşmanı bir parti olarak biliniyor. Kürtlerden gerçekten de oy alamıyoruz. Ben CHP’nin Kürt düşmanı olmadığını biliyorum. Bir de CHP’lilerin insanlara tepeden bakan insanların partisi olarak ifade ediliyor. Bu algının da kırılması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

 

Sadece başkanla vedalaşacağım

Açıklamalarının ardından partililerden müsaade isteyen Bekaroğlu, “Hepinizle tek tek vedalaşmayacağım. Sizler adına başkanımızla vedalaşacağım. Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa hamzaalioğlu
mustafa hamzaalioğlu - 7 yıl Önce

CHP din düşmanı bir parti değilmiş ..Öyle diyor bekaroğlu ..Eeee neymiş o zaman ..Bizde oflu değiliz..yedin mi bekaroğlu ..

cevdet aydın
cevdet aydın - 7 yıl Önce

cok komiksiniz cok.......neden TBMM'DE kafasi kapalı olan bayanlara müsaade etmiyorsunuz,üniversiteye okuyanlarin kafasinin kapalı olmasini istemiyorsunuz NEDEN,mademki dini cok seviyorsunuz bu kafasi kapalı olan BAYANLARİMİZA neden müsaade etmiyorsunuz NEDEN,siz kimi kandirmaya çalisiyorsunuz KİMİ.2015 DA size keşinlikle OY verilmeyecek ASLA ASLA.

OFLU.
OFLU. - 7 yıl Önce

DAHA DÜNE KADAR BEKAROĞLU KENDİ DEDİĞİ LAFLARI YEMEYE BAŞLIYOR NEDENMİ ÇÜNKÜ CHP.YE GELDİ.YEMEZLER............................

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21