Bedir’den Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezine ziyaret

Of İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Süleyman Bedir, Özel Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerle sohbet etti.

Bedir’den Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezine ziyaret

Of’ta eğitim öğretim her alanda ve her kurumda değişik şekillerde devam ediliyor. Of’ta engelli öğrencilere hizmet veren eğitim kurumlarının çalışmaları da toplum tarafından takdirle karşılanıyor.

 

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Süleyman Bedir özel eğitim kurumlarından Özel Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Müdür Bedir önce rehabilitasyon merkezinin sahibi Hüseyin Dayıoğlu’nu ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Daha sonra rehabilitasyon merkezini gezerek sınıflardaki öğretmenlerle sohbet etti. Öğrenci velileriyle de bir süre sohbet ederek onların sorunlarını dinledi.

 

Yapılan sohbette öğretmenlerin sorunlarını dinleyen Süleyman Bedir ; “ Değerli öğretmenlerimiz sizler burada çok önemli eğitim hizmeti veriyorsunuz. Bireysel eğitim sayesinde öğrencilerle birlikte bir gönül dünyası kuruyorsunuz. İnsanı ve çocuğu sevmeyen bu eğitim sevdasını anlayamaz. Ailelerin sizlere güvenerek çocuklarını gönül rahatlığıyla sizlerin ellerine teslim etmeleri hem bir güven hem de sorumluluk taşıyor. Eğitim öğretim konusunda yapacağınız her güzel işlerinizde sonuna kadar yanınızdayız. Herkese olduğu gibi kapımız sizlere de açıktır. Yeter ki çocuklarımızın hayatına faydalı olsun bizler onlar için varız. Rabbim bu zor görevlerinizde yardımcınız olsun.” Sözleriyle öğretmenlere genel hatırlatmalarda bulundu.

 

Daha sonra okul idaresi ve öğretmenleriyle birlikte kahvaltı yapan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Süleyman Bedir ilgi ve alakasından dolayı Özel Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezi yönetimi ve idarecilerine teşekkür etti. Ziyarete Süleyman Bedir ile birlikte Milli Eğitim Şube Müdürü Numan Turan ve Koordinatör Müdür Mustafa Kasap da katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21