Bayraktar Siyaset Akademisi’nde hayatını paylaştı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı’nın düzenlediği Siyaset Akademisi’nde önemli mesajlar verdi.

banner71
Hafta sonu bir dizi açılış ve programa katılmak üzere Trabzon’a ve Of’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ak Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi programına da katıldı.
 
Hamamizade Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda konuşan Bakan Bayraktar, hayat hikayesini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.
 
Kendisinin çok önemli bir tecrübe olduğunu belirten bakan Bayraktar, yaklaşık 2 saat boyunca hayat hikayesini, siyasi yaşamını ve tecrübelerini anlattı.
 
Bakan Bayraktar’ın 2 saatlik konuşmasından özet cümleleri şöyle; “bir yaşımda bile değildim babasız kaldığımda. Çok zor şartlarda yetiştik. Elimizden tutacak kimse yoktu. Çok çalıştım. Allah yardım etti. Şükürler olsun bugünlere geldik. Siyasete tepeden uçarak değil, tırnaklarımla kazıyarak, sürünerek geldim. Bugün gelebileceğim en iyi mevkideyim. Allah bize bakanlık nasip etti. Bu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için var gücümle çalışıyorum. 63 yaşındayım. Bakanlığı 6 ay da yapsam, 6 sene de yapsam benim için fark etmez. Allah İman ve Kur’an’dan ayırmasın. Tek isteğim budur.”
 
Bakan Bayraktar’ın kendi anlatımıyla çok özel hayat hikayesini Of Havadis farkıyla sizlere sunuyoruz;
 
Videomuzu izleyebilirsiniz...

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-OF KAY.EMEKLİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-OF KAY.EMEKLİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

Sayın Bakanım ALLAH yolunu açık etsin,Of seninle gurur duyacak inşallah sevgi ve saygılarımla.

hasan kocaman
hasan kocaman - 10 yıl Önce

Allah uzun ömürler verir inşallah.yapmış olduğunuz çalışmalarla tüm türkiyenin beğenisini kazanan sayın bakanımız ofumuz ve türkiyemiz için büyük bir şanstır.

nedim kurt
nedim kurt - 9 yıl Önce

...........

Editörün Notu:
Yakup İnci mi?, Nedim Kurt mu? Tahir Kul mu?

Acaba hangisisiniz?

Eleştri hakkınız elbette var ancak 2'şer dakika ara ile aynı IP adresinden farklı isimler kullanarak eleştirel iddialarda bulunmak yayın krişterlerimize uymamaktadır. bu nedenle yorumlarınız yayına verilememiştir. Bilgilerinize..

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21