Bayraktar Ballıca Belediyesini ziyaret etti

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ Eski Başkanı Erdoğan Bayraktar Ballıca Beldesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Bayraktar Ballıca Belediyesini ziyaret etti
banner71
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Ballıca Belediyesini ziyaret etti.
 
Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Terzioğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Faik Hacıoğlu, ve Of İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu ile birlikte Ballıca’ya gelen Bayraktar burada Ballıca Belediye Başkanı Emin Bilgin tarafından karşılandı.
 
Of Belediye Başkanı Murat Saral, Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Kıyıcık Belediye Başkanı Hasan Çakır, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, Balaban Belediye Başkanı Ömer Hacıbektaşoğlu’nun katıldığı buluşmaya Ballıcalı vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.
 
Bayraktar, Belediyenin Solaklı Deresi manzaralı balkonunda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;
"Ben tuttuğunu koparan mücadeleci bir insanım. Ben sizin evladınızım buralara daha çok yatırım getireceğime inancınız tam olsun. Bugün Türkiye'nin geldiği nokta 8,5 yılda demokratik iyileşmeler, idari iyileştirmeler, anayasa düzenlemeleri ve yasal düzenlemelerle Türkiye gerçekten kalkınma için gelişme için çok ciddi bir ortam yakalamıştır.
 
Artık Türkiye dünya tarafından dünya devletleri ve milletleri tarafından çok dikkatle izlenmektedir. Bundan önce bundan 8-9 yıl önce IMF'den gidip borç alarak maaşları ödemek veya borç alarak yeni borçları kapatmak için yalvarırken bugün IMF ye olan borcumuz 5 milyara düşmüştür. 2012 yılı sonunda da borcumuz tamamen bitecektir"
 
Bayraktar, daha önceki koalisyonlar döneminde olduğu gibi IMF'nin kapısında dilenen bir Türkiye değil, artık IMF'ye güle güle diyen, kasasında 90 milyar dolar parası olan bir Türkiye olduğunu belirterek sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Muhalefet niye bu kadar çok konuşuyor, yapamayacağı şeyleri bol keseden atıyor, biliyor musunuz, kasada 90 milyar dolar var ya ona göz diktiler. Bol keseden atıyorlar, hazineyi boşaltacak, paranın önüne altı sıfır koyacaklar, size kaşıkla verdiğini kepçeyle alacaklar.''
 
Konuşmasının ardından vatandaşların sorularını da yanıtlayan Bayraktar ve vatandaşlara meyve ve pasta ikramı yapıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21