Bayburtlular Derneği’nin yeni başkanı Sadettin Okay

Trabzon Bayburtlular Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin yapılan olağan genel kurulunda başkanlığa Sadettin Okay seçildi.

Bayburtlular Derneği’nin yeni başkanı Sadettin Okay

Trabzon’da 29 yıldır faaliyet gösteren Bayburtlular Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin 14.Olağan Genel Kurulu yapıldı.

 

Mevcut Başkan Mümtaz Erol, derneğin eski Başkanlarından İnşaat Mühendisi Bülent Doğru ve çok sayıda üyenin de katıldığı kongrede dernek faaliyetleri, önümüzdeki dönemde izlenecek yol haritası ve üyelerin önerileri istişare edildi.

 

Trabzon Bayburtlular Derneği’nde uzun yıllar aktif yöneticilik yapan Sadettin Okay, Genel kurula katılan üyelerin tamamının oyunu alarak yeni Başkan seçildi.

 

Başkan Okay, yaptığı teşekkür konuşmasında; “Kurucu Başkanımız Hasan Tahsin Coşkun’u rahmetle anıyorum. 1990 yılından itibaren Derneğimize emeği geçen bütün Başkan, yönetici ve Üyelerimize teşekkür ederim. Kongre sürecinde yaptığımız görüşmeler ve istişareler sonucunda hemşehrilerimize, derneğimize hizmet edebileceğini düşündüğümüz üyelerimizden oluşan bir yönetim oluşturduk” dedi.

 

Sadettin Okay’ın Başkanlığında ki yönetim Kurulunda Serdar Temur, Bülent Doğru, Korkmaz Erel, Cüneyt Keskin, Orhan Şimşek, Ertan Yıldız, Hüseyin Özbek, Şenol Kılıçaslan, Sümmani Adıgüzel ve Arif Azak yer aldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21