Başmüdür Usta’dan Başkan Bilgin’e ziyaret

İstanbul Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Ballıcalı hemşerimiz Tevfik Usta, Ballıca Belediye Başkanı Emin Bilgin’i ziyaret etti.

Başmüdür Usta’dan Başkan Bilgin’e ziyaret
banner71

Of’un yetiştirdiği önemli bürokratlardan biri olan İstanbul Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Tevfik Usta, doğduğu beldesini ziyaret etti.

Ballıca doğumlu olan Usta, beldesine yaptığı ziyaretin ardından Belediye Başkanı Emin Bilgin’i de makamında ziyaret etti.

Başkan Bilgin’den Belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Usta, Başkan Bilgin’e yapmış olduğu başarılı çalışmaları nedeniyle başarılar diledi.

Ziyaret nedeniyle oldukça mutlu olduğunu belirten Başkan Bilgin, “ülkemize hizmet eden değerli insanlar yetiştirmiş olan bir beldeye hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Bizler burada halkımıza hizmet ediyoruz. Sizler de buralardan yetişerek ülkemize hizmet ediyorsunuz. Sizlerden almış olduğumuz enerji ile hizmet sinerjimizi arttırıyoruz” diyerek Başmüdür Usta’ya teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

SAYIN BAŞ MÜDÜRÜMÜZÜN KENDİ DOĞUM YERİ OLAN BALLICA BELDEMİZİ ZİYARET ETMESİ BİR ERDEMLİK OLUP,ve SAYIN BAŞMÜDÜRÜMÜZÜ KARŞILAYAN BAŞTA SAYIN BAŞKAN BİLGİN ve ŞAHSINDA TÜM PERSONELLERE BAŞARILAR DİLER SAYGILAR SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21