Başkanlardan Bakanlara ve Hasan paşaya ziyaret

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, bakanlar Varank, Soylu ve Karaismailoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Başkanlardan Bakanlara ve Hasan paşaya ziyaret

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Anara’da bizr dizi temaslar gerçekleştirerek bakanlar Varank, Soylu ve Karaismailoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Başkanlar Sarıalioğlu ve Çapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Başkanlar Sarıalioğlu ve Çapoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral ile birlikte Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Oflu hemşerimiz Ömer Bulut ve Hava Kuvvetleri Komutanı Oflu hemşehrimiz Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz'ü de makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerin Of için oldukça verimli geçtiğini ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “AK Parti Of İlçe Başkanımız Ahmet Çapoğlu ile birlikte İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ı makamlarında ziyaret ettik. Of’umuzda kurmayı planladığımız Organize Sanayi Bölgesi projesi ve yatırımlarla alakalı istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanlarımıza gösterdikleri ilgi ve nezaketleri nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Sarıalioğlu ayrıca; “Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Sayın Oktay Saral’ın da eşlik ettiği ziyarette Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanımız Ömer Bulut'u ziyaret ederek ilçemizde yapılacak yatırımlarla alakalı istişarelerde bulunduk. Hava Kuvvetleri Komutanımız Oflu hemşehrimiz Hava Orgeneral Sayın Hasan Küçükakyüz'ü de ziyaret ederek Of'umuzda kurulacak olan Hava Savunma Radar Sistemi ve yapılacak yatırımlarla alakalı istişarelerde bulunduk. Toki Başkanımıza ve Hasan Paşamıza gösterdikleri ilgi ve nezaketleri nedeniyle teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 03:42

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21