Başkanlar Terzioğlu ve Sarıalioğlu’ndan Memursen’e ziyaret

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ile Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Memursen Of İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Başkanlar Terzioğlu ve Sarıalioğlu’ndan Memursen’e ziyaret

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Memursen Of İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

 

Memursen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar ve alt sendika temsilcileri tarafından karşılanan Başkanlar, 31 Mart Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için destek istediler.

 

Beş yıllık başkanlığı dönemde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Sarıalioğlu; “5 yıllık görev süremizde önemli yatırımlara imza attık. Büyükşehirle birlikte 68 mahallemize birden hizmet vermeye başladık. Birçok mahallemizde çok eksikliklerimiz vardı. Beton ve asfaltlama konusunda önemli çalışmalar yaptık. Evet Of merkezde parkelerimiz biraz hara hura ama doğalgaz, içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah seçimden hemen sonra o eksikliklerimizi de kısa süre içinde gidereceğiz. Bugün burada sizlerle hasbihal etmeye geldik. Amacımız asla kişisel değil. Biz kazanırız, diğer aday arkadaşlar kazanır, hiç önemli değil. Ama Memleketimizi görüyorsunuz. Dünyada olup bitenleri iyi takip ettiğinizi biliyorum. Ülkemiz ve İslam dünyası ateşin tam ortasında. Allah göstermesin yanlışlıkla biraz oyla aşağıya düşse avuçlarını ovuşturmak için bekleyenler var. Gecesini gündüzüne katan Cumhurbaşkanımıza, bayram günü bayram namazını kato dağında kılan terörü bitirmek için gece gündüz demeden koşuşturan sayın bakanımıza güçlü bir destek vermek istiyoruz. Bunun için de sizlerden destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21