‪Başkanlar Sarıalioğlu ve Terzioğlu’ndan Kaymakam Çiçek’e ziyaret

Başkan Sarıalioğlu, Başkan Terzioğlu, Meclis Üyeleri ve Parti yöneticileri ile birlikte Kaymakam Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

‪Başkanlar Sarıalioğlu ve Terzioğlu’ndan Kaymakam Çiçek’e ziyaret

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belediye Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaymakam Hayrettin Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kaymakam Çiçek ile bir süre sohbet eden Başkanlar Terzioğlu ve Sarıalioğlu, yeni görevinde kendisine başarılar dilediler.

Ziyaret nedeniyle memnuniyetini ifade eden Kaymakam Çiçek, Başkanlar Terzioğlu, Sarıalioğlu, Meclis Üyelerine ve parti yöneticilerine teşekkür etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Kurtdereli
Yusuf Kurtdereli - 2 yıl Önce

Şu ilçe başkanının kılık kıyafete bak, ilçenin en büyük mülki idare amirinin karşısında oturuşuna bak, gömlek dışarıda , mafyatik vari hareketler , Allahını seversen ya . Gören de zanneder Of'un sahibi. Sayın Cumhurbaşkanımız bile ceketini iliklemeden milletin karşısına çıkmazken, amirinin karşısına çıkıyorsun. Mensubu olduğunuz partiye yakışır hareketlerde bulunun ilçe başkanı ..

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21