Başkan ve Meclis Üyelerinden Kaymakam Fırat’a ziyaret

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Kaymakam Fırat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan ve Meclis Üyelerinden Kaymakam Fırat’a ziyaret
banner71

1 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan Kararname ile Akçakale Kaymakamlığı görevinden Of Kaymakamlığına atanan Eyüp Fırat’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Kaymakam Fırat’ı makamında ziyaret etti.

 

Başkan Sarıalioğlu ve Meclis Üyeleri ziyarette Kaymakam Fırat’a Of hakkında bilgiler verdiler.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Fırat; “Akçakale sınır bölgesinde olduğu için Suriye’den sığınan ve kaçak olarak gelen insanların şehrin nüfusunu kat kat artırıyor. Soğuk kış mevsiminde sokakta yaşam mücadelesi veren insanlar vardı. Kısa sürede din görevlilerimizden oluşan otuz kişilik ekiple geceleri dışarıda kalanları tespit ettik. Sığınma kampları doldu. Spor salonları doldu. Ama asil milletimizin misafirperverliği hiç bitmedi. Orada tanıdıklarımıza rica ettik, sağ olsunlar evlerini açtılar ve o insanları evlerinde misafir ettiler. Çok şükür orada hiçbir bebek ölmedi. İnşallah devletimiz var oldukça da, insanlıktan yoksun olarak ölen olmayacak” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21