Başkan Vahapoğlu kalbine yenik düştü

Saadet Partisi Of Eski İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu (66) kalbine yenik düşerek hayatını kaybetti.

Başkan Vahapoğlu kalbine yenik düştü

Fazilet Partisi ve Saadet Partisi’nin Of Eski İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu kalbine yenik düştü.

Geçen yıl Kasım ayında geçirdiği rahatsızlık sonucu uzun bir süre tedavi gören ve tedavisinin ardından İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Vahapoğlu, bu sabah saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ballıca Kur’an Kursu Yöneticisi Vahap Vahapoğlu ve kardeşleri Sabri, Yusuf ve Muhammet Vahapoğlu’nun babaları, Taşhanpazarı’nda inşaat sektöründe faaliyet gösteren Vahapoğlu Ticaret Ai kemal Vahapoğlu’nun abisi olan Mahmut Celal Vahapoğlu’nun cenazesi 22 Kasım Pazar günü saat 15.00’te Of Çarşıbaşı Camii önünde kılınacak cenaze namazının ardından Saraçlı Mahallesi’ndeki aile mezarlığında toprağa verilecek.

Mahmut Celal Vahapoğlu kimdir?

1954 yılında Of’un Saraçlı Mahallesi’nde doğan Vahapoğlu, 1998 yılında Fazilet Partisi Kurucu Of İlçe Başkanı olarak görev aldı. Fazilet Partisi’nin kapatılmasıyla kurulan Saadet Partisi’nde de kurucu ilçe başkanı olarak görev alan Vahapoğlu, yapılan 6 kongrede de ilçe başkanlığına seçilerek 22 yıl süre ile aralıksız ilçe başkanlığı görevinde bulundu. 2019 yılı Kasım ayında rahatsızlığı ve uzun süren tedavisin ardından 7 Temmuz 2020 tarihinde görevinden ayrılmıştı. Başkan Vahapoğlu 4 çocuk babasıdır.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Çakır
Ali Çakır - 1 yıl Önce

Çok nadiren de olsa Ankaradan OF'a gelip gitmelerimde kendisini özellikle arar bulur ve sohbet ederdik..Nesli gitgide tükenmeye yüz tutan samimi,mutedeyyin ve dost canlısı insanlardandı..Vefatı benim bundan sonra ki OF a gidip gelmelerimde büyük bir açık ve üzüntü kaynağı olacak.Yüce Allah gani gani rahmet eylesin..."Aramgahı her dem nur;ruhu sururla dolsun..Mekanı cennet olsun..!"

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21