Başkan Terzioğlu’nun babası kaza yaptı

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nun babası Nazım Terzioğlu geçirdiği trafik kazası sonucu ağır şekilde yaralandı.

Başkan Terzioğlu’nun babası kaza yaptı

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nun babası Nazım Terzioğlu (79) geçirdiği trafik kazası sonucu ağır şekilde yaralandı.

 

Çaykara İstikametinden Of istikametine gitmekte olan Terzioğlu, Cumapazarı girişinde kaza yaptı.

 

Araçta yalnız olan Terzioğlu, yol çalışmasının bulunduğu alanda şerit daralması nedeniyle yoluna giren araca çarpmamak için manevra yaptığı esnada aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı.  

 

Kazada araçtan fırlayan Terzioğlu’un omuz ve boyun kısımları ile vücudunun çeşitli bölgelerinde hasarlar meydana geldi.

 

Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan baba Terzioğlu, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Hayati tehlikesi bulunmayan Terzioğlu’nun vücudundaki kırık ve çıkıkların tedavisi için bir dizi operasyon geçireceği öğrenildi.

 

Kaza haberinin duyulmasının ardından Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Of İlçe Yöneticileri, Trabzon İl Yöneticileri, İlçe Başkanları, Terzioğlu’nun dost ve yakınları ile siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim de hastaneye akın ederek Başkan Terzioğlu ve Terzioğlu ailesine geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

 

Memursen Of İlçe Başkanı ve Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü de olan Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Of Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Saral ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Kenan Akcebe ile birlikte hastaneye giderek Başkan Terzioğlu’na geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet VURAL
mehmet VURAL - 4 yıl Önce

Geçmiş olsun başkanım.Rabbim açil şifalar versin.Amin.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21