banner80

Başkan Terzioğlu’ndan yeni meclis listesine ilk yorum

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu Of Havadis’e yaptığı açıklamada belirlenen meclis üye listesinin Of’a hayırlı olmasını diledi.

Başkan Terzioğlu’ndan yeni meclis listesine ilk yorum
banner71

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimleri öncesinde aday listelerinin teslim edilmesi için sürenin sona ereceği son günde AK Parti Of İlçe Başkanlığı Belediye Başkan Adayı ve Belediye Meclis Üyesi Aday listelerini İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına teslim etti.

 

İkisi kontenjan adayı olmak üzere toplam 15 Meclis Üyesi bulunan Of’ta mevcut mecliste 12 AK Partili ve 3 de Saadet Partili Meclis Üyesi görev yapıyor.

 

12 üyeden sadece 2 üyeyi yeniden aday gösteren AK Parti’de İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Of Havadis2e yaptığı açıklamada listeyi değerlendirdi.

 

Görev yapmakta olan Meclis Üyelerine teşekkür eden Terzioğlu; “Bu bir bayrak yarışıdır. Bugüne kadar görev yapan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni dönemde görev alacak olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Davamız devam edecektir. İlçemize hayırlı olsun. Mevlam bizleri mahcup etmesin. İlçe başkanlığımız, Belediye Başkanımız ve İl Başkanlığımızla yapılan istişareler sonucunda meclis üye listemiz bu şekilde sonuçlanmıştır. Of’umuzun her kesimini kapsayan bir liste yapmak için yoğun çaba sarf ettik. Amacımız Of’umuza daha güzel ve daha kaliteli hizmetler sunmaktır. İnşallah yüksek bir oyla Of’umuzda AK Parti Bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21