Başkan Terzioğlu’ndan İsrail’e boykot çağrısı

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu Teşkilatı tarafından Bölümlü’de düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada partililere “Gerekirse aç kalın ama İsrail ve Yahudi Mallarını kullanmayın” dedi.

Başkan Terzioğlu’ndan İsrail’e boykot çağrısı

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı tarafından geleneksel hale getirilen iftar buluşmaları Mahallelerde düzenlenen toplu iftar programları ile devam ediyor. 

 

5.İftar programında Bölümlü, Uğurlu, Gürpınar, Cumapazarı, Erenköy ve Çataldere Mahallesi sakinleriyle Bölümlü Sosyal Tesislerinde bir araya gelen Başkan Terzioğlu, iftar öncesinde yaptığı konuşmada İsrail’in Gazze’de yaptığı katliama tepki göstererek vatandaşları İsrail ve Yahudi Mallarını boykot etmeye davet etti.

 

Gazze’de bir insanlık suçu işlendiğini belirten Terzioğlu; “Müslüman kardeşlerimiz kudurmuş İsrail hükümeti tarafından yok pahasına katlediliyorlar. Bütün dünya bu zulmü seyrediyor. Sadece Başbakanımız bu zalimlere tepki gösteriyor. İslam Dünyası, orta doğu ve bütün Avrupa bu zalimlere ses çıkartmıyor. Bu insanlık dramına dur demeliyiz. Tepkimizi göstermeliyiz. Elimizden ne gelir demeyin. Bakın burada İsrail’e destek veren Yahudi Mallarının listesi var. Marketlere gittiğinizde bu listeye dikkat edin. Bu mübarek Ramazan gününde iftar sofrasına oturmaya hazırlanan Müslüman kardeşlerimizi katleden bu katil devlete destek veren ürünleri kullanmayın. Gerekirse aç kalın ama Müslüman kardeşlerimizin kanını emen bu kafirlere destek olmayın” ifadelerini kullandı.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da yaptığı konuşmada; “İftar programlarımızın 5.sinde bu akşam sizlerle bir aradayız. İlçe Başkanımız önemli bir konuya değindi. Sayın Başkanımızın hassasiyetlerini bizler de paylaşıyoruz. Gazze’de, Filistin’de hain saldırılarda hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. İnşallah en kısa sürede bu zulüm sone erer. Bu mübarek Ramazan Ayı’nda Müslüman Kardeşlerimizi bombalayan katil İsrail devletini lanetliyorum” ifadelerini kullandı.

 

İftara katılımları nedeniyle vatandaşlara teşekkür eden Başkan Terzioğlu, iftarın ardından vatandaşlara broşür dağıtarak İsrail ve Yahudi Mallarını boykot ederek Yerli üretim malların kullanılmasını istedi.

 

İftar yemeğine İlçe Başkanı Terzioğlu ve Belediye Başkanı Sarıalioğlu’nun yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Ak Parti Of İlçe Teşkilatı Üyeleri, partililer ve mahalle sakinleri katıldı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
SONER
SONER - 7 yıl Önce

sanki para varda bıde alırken tercıh yapacaz.bız zaten açız.ramazan iftar sofralarında doyuyoz allaha şükür.bellili sizler hiç 3 gun ustuste oruç tutmamışsınız.ulke olarak boykat yapsak İsrail daılırmı acaba.şimdi sadece of olarak İsrail kıl kapmasın bize.

UYAN.
UYAN. - 7 yıl Önce

HEMŞERİM HER AKŞAM ÇEŞİTLİ YERLERDE YEMEK YEMEKTENSE KENDİ LAFINI TUT VE KENDİ DEDİKLERİNE SEN CEVAP VER.PALAVRAYA GEREK YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK.

sefa
sefa - 7 yıl Önce

milletin kaşıkla aldığını devlet israile kepçeyle veriyorsa boykot işe yaramaz,önce devlet venezualla veya şili gibi adımlar atmalı,topu vatandaşa atmak sorumluluklarını ortadan kaldırmaz.

cevdet aydın
cevdet aydın - 7 yıl Önce

İsrail mallari OF'A girmesini yasaklayin OLMAZMİ....laf üreteceğine İŞ yab.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21