Başkan Terzioğlu İl Başkanlığına aday mı?

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Meclis Üyeleri ve Parti Yönetimiyle bir araya geldiği kahvaltıda il başkanlığına aday olup olmayacağını açıkladı.

Başkan Terzioğlu İl Başkanlığına aday mı?
banner71

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, düzenlediği kahvaltıda Meclis Üyeleri ile Parti Yönetimini buluşturdu.

 

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, düzenlediği kahvaltıda eski ve yeni Meclis Üyeleri ile Parti Yönetimini bir araya getirdi.

 

Parti binasında düzenlenen kahvaltıya Başkan Terzioğlu’nun yanı sıra Of Belediye Başkan Vekili Mehmet Öztürk, Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, bir önceki dönem meclis üyeleri, parti ana kademe, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile önceki dönem yöneticileri katıldı.

 

Kahvaltının ardından teşekkür konuşması yapan Başkan Terzioğlu; “Öncelikle davetimize icabet ederek bugün burada bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Siyaset uzun soluklu bir süreç. Siyasette beraber çalışma fırsatı bulduğumuz siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimiz ile birlikte bu güzel ortamda bir araya geldik. Siyasette emek, gayret gösteren tüm teşkilat üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyor. Birlikteliğimizin daim olmasını temenni ediyorum. Bu gün burada olamayan diğer arkadaşlarımızla da inşallah gelecek hafta bir araya geleceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Önlerinde bir kongre süreci olduğunu belirten Başkan Terzioğlu; “Partimizin kongre süreçleri başlıyor. Genel Merkez Teşkilatımız tarafından belirlenecek program doğrultusunda süreç başlayacak. İlçe başkanlığında üçüncü dönemimizi tamamlıyoruz. Tüzüğümüz gereği yeniden aday olma şansımız yok. İl Başkanımızın yeniden aday olup olmayacağını veya görev verilip verilmeyeceğini bilmiyoruz. İl Başkanımla istişare ettim. Bu iş nasip işi. Allah kime nasip ederse o bu görevi yerine getirecek. Bizler partimizin emrindeyiz. Görev verildiğinde gereğini yerine getiririz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21