Başkan Terzioğlu; Hastane inşaatı yakında başlıyor

Of Devlet Hastanesi inşaatının kısa bir süre içerisinde başlayacağını müjdeleyen Başkan Terzioğlu, yapımı tamamlanan SGK Hizmet Binası ile İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının Bakan Soylu’nun katılımıyla hizmete açılacağını belirtti.

Başkan Terzioğlu; Hastane inşaatı yakında başlıyor

Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu Of’a müjdelerle döndü.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş’i makamında kabul eden Başkan Terzioğlu, Of için yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Cumapazarı’na içme suyu,

Bölümlü’ye kanalizasyon

Terzioğlu yaptığı açıklamada; “Geçen hafta Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerin sonunda; hem Cumapazarı Mahallemizde yapılacak olan arıtma tesisimiz hem de Bölümlü Mahallemizde yarım kalan kanalizasyon sistemimiz ihale aşamasına geldi. Bu konudaki katkıları nedeniyle özellikle İller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük’e çok teşekkür ediyorum. İlçemizde yapımı tamamlanan Emniyet Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet binalarının açılışı önümüzdeki günlerde Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleştirilecektir. Başka bir güzel gelişme de bir süredir inşaatı duran yeni Of Devlet Hastanemizin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacaktır. Mahalle yollarımızın betonlanma çalışmalarını havanın durumuna göre hız veriyoruz” dedi

 

Meclis için 30 aday

31 Mart’ta yapılacak olan seçim çalışmalarının da devam ettiğini belirten Başkan Terzioğlu; “Şu ana kadar partimize 30 kişi Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu. İnanıyorum ki bu sayı önümüzdeki günlerde daha da artacaktır” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu
oflu - 3 yıl Önce

2018 yazında ihaleyi alan firma temelini atmışdı ne oldu da 2019 yılında 1 daha temel atılacak yazık of ilçesine

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21