Başkan Sarıalioğlu'ndan Müdür Alper'e hayırlı olsun ziyareti

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Trabzon İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Metin Alper'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Sarıalioğlu'ndan Müdür Alper'e hayırlı olsun ziyareti

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu ve Meclis Üyesi Ömer Çakıroğlu ile birlikte Trabzon İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Metin Alper'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Müdürü Alper'e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Sarıalioğlu; "Allah bu görevinizde muvaffakiyetler versin. Kentimizdeki yerel yönetimler ve kamu kurumları arasında güzel bir diyalog ve çalışma ortamı var. Of Belediyesi olarak eğitim, sağlık, güvenlik gibi birçok konuda kurumlarımıza iletişim halindeyiz. Halkımızın huzur ve güvenliğine yönelik projelerde, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ortak çalışma yürütmeye hazırız. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi.

 

Başkan Sarıalioğlu'na ziyareti için teşekkür eden Müdür Alper, Trabzon'un huzur ve güvenliği için her türlü çaba ve gayreti göstereceğini belirterek; "Emniyet teşkilatı olarak bizlerde, huzur ve güvenin tesisi için yerel yönetimlerle sürekli istişare halinde olacağız. Bizden önceki arkadaşlardan devraldığımız görevi, bizler de en güzel şekilde devam ettireceğiz. Nazik ziyaretleriniz için sizlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21