Başkan Sarıalioğlu’ndan Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu Trabzon Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek göreve yeni seçilen Başkan Yusuf Turgut ve yönetimini tebrik etti.

Başkan Sarıalioğlu’ndan Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
banner71

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar ile birlikte Trabzon Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

 

Göreve yeni seçilen Başkan Yusuf Turgut ve yönetimini tebrik eden Başkan Sarıalioğlu Trabzon’un yerel yönetimleri ve basını olarak bütün olduğunu, bu bütünlük içinde Of’un güçlü bir yeri bulunduğunu ifade ederek; “Göreve geldiğimiz günden itibaren durmaksızın çalışıyoruz. Çalışmalarımızda basının önerilerini, eleştirilerini alıyoruz. Bu bize katkı sağlıyor. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti basınımızın üst çatısı. Başkan seçilen, sevdiğim, takdir ettiğim Sayın Turgut’u ve arkadaşlarını tebrik ediyorum. Diyaloglarımız devam edecek. İnşallah sizleri Of’umuzda da ağırlamak istiyorum, sizlere başarılar diliyorum” dedi.

 

Of’ta uzun yıllar görev yaptığını ve bu nedenle Of’un kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Cemiyet Başkanı Turgut; “Başkanımız da Of sevdalısı, Of için çırpınan, Of için üreten, Of halkına hizmeti hakka hizmet gören bir başkan. Kendisine ziyareti için teşekkür ederim” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21