Başkan Sarıalioğlu’ndan başarılı öğrencilere bisiklet

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, 7.sınıflarda kızlarda en başarılı olan Betül Tellioğlu ile erkeklerde en başarılı olan Hamza Uzun’a bisiklet hediye etti.

Başkan Sarıalioğlu’ndan başarılı öğrencilere bisiklet

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu okullarında kızlarda en başarılı olan Miktat Sarıalioğlu Ortaokulu 7/ B Sınıfı öğrencisi Betül Tellioğlu ile erkeklerde en başarılı Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu 7/F Sınıf öğrencisi Hamza Uzun’a bisiklet hediye etti.

Makamında öğrencileri, öğretmen ve idarecileri ağırlayan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu öğrencilere bisikletlerini taktim ettikten sonra öğrencilere bazı nasihatlerde bulundu.

Başkan Sarıalioğlu konuşmasında; “Başarıda öğretmen faktörü çok önemlidir. Öğretmenlerinizi sevin. Öğretmenlerinizi severseniz derslerinizde de başarılı olursunuz. Başarıda kendi gayretiniz olsun. Başkalarına çelme takarak, onun önünü keserek başarılı olmaya çalışmayın. Kendi çabanızla çok çalışarak başarılı olursanız mutlu olursunuz. Ülke olarak çevremiz, bölgemiz ateş çemberi. Sizin yaşadığımız bu coğrafyaya ve insanlığa karşı sorumluluklarınız var. İnsanlığı sizler gibi güzel insanların kurtaracağına inanıyorum. Bu bakımdan sizlerin misyonu çok büyük ve önemlidir. Sizlere dua ediyorum. Rabbim zihin açıklığı versin. Gayret ve azminizi artırsın. Yeni eğitim öğretim yılınızın sağlıklı ve başarılı geçmesini diliyorum.” sözleriyle duygularını ifade etti.

Of Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen bisiklet taktim törenine; Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Tekke, Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu 7/F sınıf öğrencisi Hamza Uzun, Müdür Yardımcısı Mustafa Çapoğlu, 7/F Sınıf Öğretmeni Fahriye Varol, Miktat Sarıalioğlu Ortaokulu 7/B sınıf öğrencisi Betül Tellioğlu, Sosyal Bilgiler Öğretmeni İlkay Öksüz ve Miktat Sarıalioğlu Ortaokulu Müdürü Mehmet Balcan katıldı. Tören günün anısına çekilen fotoğrafla sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21