Başkan Sarıalioğlu’ndan Aşure etkinlğine davet

Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenecek olan aşure etkinliğine Of halkını davet etti.

Başkan Sarıalioğlu’ndan Aşure etkinlğine davet

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Of Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği aşure dağıtımının bu yıl Atatürk Bulvarı’nda yapılacağı duyuruldu.

 

Muharrem Ayı’nın bereketine ve bolluğuna dikkat çekerek Aşure gününün önemine de değinen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, “Mübarek ilahi bereket ayı olarak bilinen Muharrem Ayı’nın en önemli unsurlarından biri ve vazgeçilmezi Aşure’dir.  Bu bereket ayında insanların kardeşlik duygularının pekişmesi Rabbimizin feyz ve bereketinin bizlere ulaşması, ihsan ve kereminin bizlere zuhur etmesi için birbirimizle paylaşmalı ve birbirimize Bu Mübarek ayın vazgeçilmezi Aşure ikramda bulunmalı ve muhakkak içerisinde birbirinden değerli besinler bulunduran Aşure’yi tatmalıyız. Bizlerde değerli halkımızla bu duyguları paylaşmak amacıyla 13 Ekim Perşembe günü saat 13.30’daAtatürk Bulvarı’nda Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ile ortaklaşa toplumun her kesimini buluşturarak kaynaşmayı ve manevi hazzı sağlayan Aşure etkinliğimize tüm halkımızı bizlerle birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30