Başkan Sarıalioğlu’ndan 6.yıl mesajı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu görevdeki 6.yılını tamamlaması nedeniyle yayınladığı mesajında Of’a önemli hizmetler sunduklarını ifade etti.

Başkan Sarıalioğlu’ndan 6.yıl mesajı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu görevdeki 6.yılını tamamlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İşte Başkan Sarıalioğlu’nun meajı;

Değerli Hemşehrilerim,
“Halka hizmet, Hakk’a hizmettir” düsturu ile çıktığımız bu yolda bugün Of Belediyesi’nde göreve geldiğimiz 6. yılımızın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız.

Gönül isterdi ki, koronavirüsle mücadele ettiğimiz bugünlerde bu heyecanı siz değerli hemşehrilerimizle birlikte çok daha coşkulu bir şekilde kutlayabilmek. Ancak hepimizin sağlığı bizim için her şeyin önünde gelmektedir.

Değerli Hemşehrilerim,
31 Mart Yerel Seçimlerinde halkımızın teveccühü ile Of Belediye Başkanlığı görevine gelişimizin altıncı yılını doldurduk. Geçtiğimiz bu süre zarfında şehrimizi daha ileriye nasıl taşıyabiliriz kaygısıyla gece gündüz demeden çalıştık ve hizmet ürettik. Tarihi, coğrafi ve kültürel zenginliklerimizi ön plana çıkararak, şehrimizin yarınlarını imar edecek önemli çalışmalara imza attık, altyapısını hazırladık. Kültür, İlim ve Âlimler Şehri Of’umuzun hak ettiği noktalarda olabilmesi önceliğimiz oldu.

Bundan tam altı yıl önce Of Belediyesi’nde çalışmalarımıza başlarken bizi ne kadar zor bir sürecin beklediğini ve sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunu iyi biliyorduk. Bunun için daha ilk günden sıkı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımız için vaat ettiğimiz projelerimizi bir bir uygulamaya koyduk.

Çalışmalarımızı yürütürken cennet vatanımıza, birlik ve beraberliğimize dönük istemediğimiz saldırılar oldu. Ekonomik terör, sınırlarımızda yaşanan terör olayları ve bu olaylar neticesinde ülkemizde misafir ettiğimiz göçmenlerin sayısındaki artış ve son olarak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle yaşadığımız sorunlar. Fakat bu sorunların hiçbiri bizim şehrimize olan sevdamızı ve hizmet aşkımızı söndürmedi. Hem Of hem de ülke olarak tüm bu zorlu süreçlerden birliğimiz ve beraberliğimiz sayesinde başarıyla çıktık. Bundan sonra da aynı birlik ve kararlılıkla yolumuza devam edecek, Of Belediyesi olarak şehrimizi ve ülkemizi daha ilerilere taşıyacak çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. 31 Mart Yerel Seçimlerinin sene-i devriyesinde ilk günkü aşkla hizmet üretmeye ve Oflu hemşehrilerimizin refahını daha yukarılara taşımak için varımızla yoğumuzla çalışacağız. Of için daha yürüyecek çok yolumuz var. Bu şehre ve insanlarına dökeceğimiz çok alın terimiz var. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın. Bir ve beraber olduğumuz sürece tarihimizden aldığımız güçle hamd olsun ki her şeyin üstesinden gelecek güçteyiz.

Değerli Hemşehrilerim,
İnşallah ilerleyen günlerde ve yıllarda her şeyin en iyisini hak eden siz değerli Of’umuza daha güzel günler yaşatabilmek ve daha fazla hizmet getirebilmek için çok daha gayretli bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çünkü sizler her şeyin en iyisine layıksınız. Bizler bunun bilincindeyiz ve çalışmalarımızı hep bu doğrultuda yapıyoruz.

Of’umuz için hep birlikte yaşayacağımız nice güzel yıllar görmek dileğiyle. Hepinize sağlıklı günler diliyor, sağlıklı günlerde kucaklaşmak dileğiyle.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali ULUSOY
Ali ULUSOY - 2 yıl Önce

nice daha yıllara ülkemizin gelişmesi için Başarılarının devamını dilerim güveniyoruz ve seviyoruz Allah'a emanet ol

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21