Başkan Sarıalioğlu Yalı Caddesi Esnafını dinledi

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Yalı Caddesi'nde başlayacak yenileme çalışmaları öncesinde Cadde Esnafını ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundu.

Başkan Sarıalioğlu Yalı Caddesi Esnafını dinledi

Of Merkez Sulaklı Mahallesi’nde bulunan Yalı Caddesi’nde yenileme çalışması yapılacak. Çalışmalar öncesinde caddede incelemelerde bulunan Başkan Sarıalioğlu, Cadde esnafını ziyaret ederek yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

 

Caddede yapılacak çalışmalar kapsamında içme suyu ve kanalizasyon gibi alt yapı hatları yenilenerek yaya kaldırımları oluşturulacak.

 

İÇME SUYU HATLARI YENİLENECEK

Halkın görüş ve fikirlerinin kendileri için her zaman önem taşıdığını belirten Başkan Sarıalioğlu, "Caddede yapılacak çalışmalar öncesinde cadde esnafımızın da fikirlerini aldık. Mahallelerimizde yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Of Merkezde içme suyu hattının yenileneceğinden merkezde çalışma yapamıyoruz. Ancak Yalı Caddesi’nde ciddi sorun yaşanıyor. Bu nedenle bu caddemizin alt yapısını yenileyerek üst yapısını da yenileyeceğiz. İçme suyu hattının yenilenmesinin ardından diğer cadde ve sokaklarımızda da çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

 

OF HİZMETE DOYACAKTIR

Of için faydalı ve güzel işlere imza atmak için mücadele ettiklerini belirten Başkan Sarıalioğlu; "İlçemizi daha güzel bir yapıya kavuşturmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımızla cadde ve sokaklarımız modern bir yapıya kavuşacaktır.  Vatandaşlarımızın rahat bir ortamda gezip dolaşacağı alanlar oluşturmaya çalışıyoruz. Halkımıza yönelik başlattığımız tüm çalışmalarımızla Of hizmete, yatırıma doyacaktır. Birlik ve beraberlik içinde yürüdüğümüz zaman aşamayacağız hiç bir engel yoktur. Hedefimiz Of’u yaşanır bir ilçe haline getirmektir" ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21