Başkan Sarıalioğlu Temizlik ve Fen İşleri personeliyle buluştu

Birim Personelleriyle toplantılarını sürdüren Başkan Sarıalioğlu Fen İşleri, Destek ve Temizlik İşleri personelleriyle bir araya geldi.

Başkan Sarıalioğlu Temizlik ve Fen İşleri personeliyle buluştu

Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Birim Personelleri toplantıları devam ediyor.

Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun başkanlığında Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Şevki Saral ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar’ın katılımıyla yapılan toplantıların ilki Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Belediye Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Sarıalioğlu; “Önemli bir görev icra ediyorsunuz. Temizlik hepimiz için önemli. Şehrimizin temizliği, sizlerin yaptığı görevle mümkün. Görevini özveriyle yaptığınıza şüphemiz yok. Malum pandemi sürecindeyiz. Önümüz yaz mevsimi. Şehrimizin nüfusu daha da artacak. Araç ve ekipman olarak bakım ve hazırlıklarımızı yapıyoruz. İnşallah sorunsuz bir şekilde yaz sezonunun yoğunluğunun üstesinden geleceğiz. Gayretli çalışmalarınız nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum. Şimdiden yaklaşmakta olan Ramazana-ı şerifinizi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

İkinci toplantı ise Fen İşleri Müdürlüğü ile Destek hizmetleri Müdürlüğü personellerinin katılımıyla yapıldı. Başkan Sarıalioğlu’nun başkanlığında yapılan toplantıya Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Muhammet Yalçınkaya ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar katıldı.

Fen İşleri Müdürlüğü’nün en önemli hizmet birimlerinden biri olduğunu belirten Başkan Sarıalioğlu; “68 mahallemize ve tüm of halkına hizmet götürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmalar sizlerin çabalarıyla ve gayretleriyle gerçekleşiyor. Çalışmalarda birbirinize yardımcı olmalısınız. Bunu yaptığınızdan şüphem yok. Ama daha çok yardımcı olmalısınız. İş ayrımı, hizmet ayrımı ve insan ayrımı yapmadan tüm sorunları çözmek için çaba harcamalıyız. Önümüz yaz. Çay sezonu başlayacak. Halkımızın hizmet talepleri artacak. Bu taleplerin üstesinden gelebilmek için hepinizden özel çaba ve gayret bekliyorum. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Rabbim hiçbirinizin ayağını taşa değdirmesin. Hiç birinize kaza bela vermesin diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21