Başkan Sarıalioğlu Temizlik İşleri personeliyle buluştu

Temizlik İşleri Personeline seslenen Başkan Sarıalioğlu, “Sizler belediyemizin yüz akısınız. Of’umuzun temiz olması için fedakarca çalışıyorsunuz” dedi.

Başkan Sarıalioğlu Temizlik İşleri personeliyle buluştu

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile toplantı yaptı. Belediyenin Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Temizlik İşleri Müdürü Celal Kalyoncuoğlu ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar da katıldı.

 

SİZLER BELEDİYEMİZİN YÜZ AKISINIZ

Her türlü hava koşulunda, gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan temizlik işleri personeline teşekkür eden Başkan Sarıalioğlu; “Sizler temizlik işleri personelimiz olarak, her zaman örnek gösterdiğim ve bizlerin yüz akı olan çalışanlarımızsınız. Of’umuzun tertemiz pırıl pırıl olmasını sağlayan fedakar çalışma arkadaşlarımızla bugün burada bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Temizlik personeli bizim göz bebeğimizdir, dışarıdaki elimiz ayağımız, gözümüz, kulağımızdır. Vatandaşlarımızın dile getirdiği memnuniyet işimize dört elle sarılmamızı sağlıyor. İşimizi en güzel şekilde en verimli şekilde yaparsak her zaman takdir alırız. En alttan en üst personele kadar ben de sizlerden biriyim, aynı yollardan geçtim. Bu yüzden hep birlikte el ele şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Hepinize önce emekleriniz için sonra da burada bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Temizlik İşleri Müdürü Celal Kalyoncuoğlu da toplantıda yapılan çalışmalar ve karşılaşılan sorunlar hakkında Başkan Sarıalioğlu’na ve personellere bilgiler verdi.

 

SİZLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR

Kalyoncuoğlu konuşmasında; “Belediyemizin hizmet ettiği sınırların yüz ölçümü oldukça büyük. Bu kadar büyük bir alanın temizliği elbette kolay olmuyor. Cadde, sokak, park, mesire alanları ve bunun gibi sosyal alanlar yapıp halkımıza hizmet etse dahi, buraların temizliğine dikkat edilmezse itina ile temizlenmezse halkımızın gözünde hiç bir kıymeti kalmaz. Onun için burada sizlere çok büyük görevler düşmektedir. Ben inanıyorum ki sizler görevlerinizi en iyi şekilde yapıyorsunuz. Sizler belediyemizin gözbebeklerisiniz. Hepiniz yapmış olduğunuz görevler icabı çok değerli insanlarsınız. Ben bundan önce olduğu gibi bundan sonrada görevlerinizde daha dikkatli ve daha titiz olacağınıza canı gönülden inanıyorum. Böyle toplantıların Sayın Başkanımızın başkanlığında daha sıklıkla yapılacağını da burada belirtmek isterim. Sayın Başkanımıza sizlerin adına çok teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

SINAV SÖZLÜ OLACAK VE 13 MART’TA YAPILACAK

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar da toplantıda hizmet alımı yoluyla İhale kapsamında çalışmakta olan personellerin 696 Sayılı KHK kapsamında Belediyenin şirketine geçirilmesi süreci ile ilgili bilgiler verdi.

 

Yaşar konuşmasında; “24 Aralık 2017 tarihinde başlayan süreç devam ediyor. Süreçte artık son aşamaya geldik. Başvuruları aldık. Tespit komisyonu çalışmalarımız tamamlandı. Sınava girmeye hak kazananları ilan ettik. Sayın başkanımızdan sınav kurulumuzun onayını aldık. Sınav tarihimizi ve sınav şeklimizi belirledik. 13 Mart 2018 Salı günü Sözlü olarak sınavımız yapacağız. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinin ardından 30 Mart 2018 Cuma günü itibari ile süreci tamamlamış olup 2 Nisan 2018 Pazartesi günü sizleri Belediyemizin şirketinde iş başı yaptırmış olacağız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21