Başkan Sarıalioğlu taburcu oldu

Covid-19 testi pozitif çıkan ve tedavi altına alınan Başkan Sarıaloğlu2nun hastanedeki tedavisi tamamlanarak taburcu oldu.

Başkan Sarıalioğlu taburcu oldu

25 Temmuz’da yapılan Covid-19 testi pozitif çıkan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun hastanedeki tedavisi tamamlandı.

Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından Kaşüstü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Başkan Sarıalioğlu’nun 6 günlük tedavisi tamamlanarak taburcu edildi. Evinde istirahate çekilen Başkan Sarıaloğlu, bir üre daha evinde dinlenecek.

Sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Başkan Sarıalioğlu, sağlığının iyi olduğunu belirterek geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür etti.

İşte Başkan Sarıalioğlu’nun mesajı;

Değerli hemşehrilerim;

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 6 gün süren koronavirüs tedavisinin ardından tedavi sürecimi tamamlayarak taburcu edildim. Sağlık durumum normale dönüyor. Tedavim süresince arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, bilgi almak için hastaneyi ve beni defalarca arayan aileme, dostlarıma, arkadaşlarıma, Oflu hemşehrilerime kendim ve eşim adına içten teşekkürlerimi sunarım. Bu zor süreçte başta bizi tedavi eden doktorlarımız olmak üzere, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tüm çalışanlara şükranlarımı iletirim. Yüce Allah'tan bu musibeti yeryüzünden tez zamanda kaldırmasını temenni eder, hastanelerde ve evlerde şifa bekleyen tüm insanlara acil şifalar dilerim.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
BAYRAM ALİ TELLİOĞLU
BAYRAM ALİ TELLİOĞLU - 2 yıl Önce

Esselamun aleyküm.
Allah cc sağlıklı hayırlı uzun ömür versin.
Allahümmeşfike min külli emrazuke fii vaktin karibin.
Manası:Allah cc sana bütün hastalıklarından en kısa zamanda şifa versin.

İrfan TÜRKYILMAZ
İrfan TÜRKYILMAZ - 2 yıl Önce

Başkanım geçmiş olsun bütün hastalara RABBİMDEN şifalar diliyorum

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21